Полібактерин

Полібактерин – БАД – полікомпозіціонний пробиотик, засіб для профілактики дисбактеріозу.

Інструкція до Полібактерин свідчить, що він є полікомпозіціонниі пробиотиком на основі семи основних штамів біфідобактерій і лактобацил. Дана біологічна добавка сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, попереджаючи діарею різного походження і запори.

Лактобактерії в складі БАД Полібактерин мають здатність надавати стимулюючу дію на перистальтику кишечнику, також беручи участь в обмінних процесах, виробляючи різні ферменти, включаючи лактазу (що дозволяє розщеплювати і засвоювати т.зв. молочний цукор – лактозу). Дані бактерію грають важливу роль в регуляції обміну жовчних кислот, сприяючи процесам перетравлювання білків.

Також концентрат лактобактерій в складі біологічної добавки Полібактерин сприятливо діє на підвищення стійкості організму до інфекцій, стресових ситуацій. Засіб Полібактерин характеризується високими показниками антагоністичну активність до патогенних бактерій, і виділеним ними продуктів обміну. Лактобактерії, в складі біологічної активної добавки Полібактерин сприяють процесам виробництва і засвоєння амінокислот, вітамінів групи В, вітаміну С.

Показання до прийому Полібактерину

Застосування Полібактерин показано як додатковий засіб, що характеризується вираженим пробіотичним дією для проведення профілактики виникнення дисбактеріозів, а також для відновлення фізіологічної рівноваги мікрофлори в шлунково-кишковому тракті у різних вікових груп. Також біологічно активна добавка Полібактерин застосовується при профілактиці розвитку алергодерматозів, кишкових інфекцій, інтоксикаціях уражень печінки, при дисбактеріозах або тривало протікаючих кишкових дисфункціях, з метою нормалізації і відновлення мікрофлори кишечника, після важко протікають патологічних процесів і захворювань, проведення курсу антибактеріальної, антивірусної, гормональної або променевої терапії. Відгуки про Полібактерин свідчать, що він також може застосовуватися в якості засобу, що поліпшує травлення.

Також Полібактерин може використовуватися при кишкових інфекціях і колітах з дисбактеріозом, кольпітах і дисбактеріозах піхви.

Протипоказання Полібактерину

Застосування Полібактерину протипоказано при індивідуальній непереносимості окремих цього компонентів. Інструкція до Полібактерину не містить інформації про допустимість його застосування при вагітності, у дітей, годуванні грудьми.

Побічні ефекти Полібактерину

Застосування засобу Полібактерин може супроводжуватися розвитком цілого ряду побічних ефектів – розвитку диспептичних явищ, виникнення діареї, розвиток алергічних реакцій, поява відчуття дискомфорту в шлунково-кишковому тракті.

Запобіжні заходи при прийомі Полібактерину

Даний засіб Полібактерин не належить до фармацевтичних препаратів. Перед початком застосування може вимагатися проведення консультації лікаря в індивідуальному порядку.

Залишити відповідь