Сантімін

Сантімін – це біологічно активною добавкою для зниження маси тіла. Як інформує інструкція до Сантімін, дана біодобавка сприяє зниженню ваги, покращує функціонування органів, має загальнозміцнюючу дію. Ці ефекти викликаються впливом на метаболізм (обмін речовин) і відновленням системи саморегуляції ваги шляхом активації механізму посиленого спалюванню жиру, нормалізації робота центру апетиту і насичення в мозку, підвищення енергоутворення при спалюванні жирів і стимулюванні функції печінки з жовчовивідними шляхами і кишечника.

Капсули Сантімін містять в своєму складі рослинні екстракти – в тому числі з плодів камбоджійської гарцинії, листя сени, насіння гуарани.

Екстракти з плодів і кори камбоджійської гарцинії, що містять гідроксілімонную кислоту, використовуються для придушення апетиту (однак ефективність їх застосування не доведена науковими дослідженнями).

Інструкція до Сантіміну
Інструкція до Сантіміну

Екстракти сени олександрійської, що входять до складу БАД Сантімін, широко використовуються як проносний засіб, при хворобах печінки і жовчовивідний системи. Флавоноїди, що містяться в Сенні олександрійської сприяють виведенню надлишків рідини; органічні кислоти і фітостерини впливають на нормалізацію рівня холестерину шляхом посилення жовчовиділення, надають при цьому дезінтоксикаційну дію.

Насіння гуарани містять кофеїн і мають високо вираженим тонізуючим і зміцнюючим дією на організм, сприяють підвищенню енергетичних обмінних процесів організму і знижують відчуття голоду.

Біодобавка Сантімін сприяє уповільненню процесів трансформації вуглеводів в жири, пригнічує апетит.

Відгуки про Сантімін свідчать, що дана біодобавка підвищує фізичну працездатність і покращує загальний стан організму.

Показання до застосування Сантіміну

лікування надлишкової маса тіла – як засіб другої лінії, поряд з корекцією способу життя, раціональним харчуванням і дозованими фізичними навантаженнями.

Протипоказання Сантіміну

Описувана біодобавка протипоказана до застосування у вагітних жінок, а також які годують груддю; у осіб, які мають гострі захворювання кишечника та шлунка, має схильність до діареї (проносу); у осіб з непереносимістю організмом будь-якого з складових компонентів Сантімін.

Також протипоказаннями до застосування Сантімін є наявність захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів, включаючи жовчнокам’яну хворобу – наявність каменів (конкрементів) в жовчному міхурі.

Побічні ефекти Сантіміну

  • можливий розвиток алергічних реакцій;
  • можлива поява діареї (пронос);
  • можлива поява болю в шлунку і по ходу травного тракту.

Запобіжні заходи при прийомі Сантіміну

У разі виникнення побічних ефектів слід відмовитися від подальшого прийому біодобавки Сантімін.

Залишити відповідь