Бубо-кок

Бубо-Кок є комплексним препаратом, застосовуваним для профілактичного вакцинації проти гепатиту В, кашлюку, дифтерії, правця. В результаті вакцинації Бубо-Коком відбувається формування стійкого імунітету організму проти даної групи захворювань.

Показання Бубо-Кока

Препарат Бубо-Кок застосовується з профілактичною метою для запобігання захворювання на вірусний гепатит В, а також на дифтерію, кашлюк і правець. Застосовується даний препарат для щеплення дітей до чотирирічного віку.

Протипоказання Бубо-Кока

Препарат Бубо-Кок не слід застосовувати в тому випадку, якщо організм дитини проявляє чутливість до компонентів препарату, а також має алергію на пекарські дріжджі. Не слід проводити вакцинацію із застосуванням даного лікарського препарату, якщо дитина страждає прогресуючими захворюваннями нервової системи.

Протипоказанням до застосування вакцини Бубо-Кок є наявність в анамнезі дитини афебрільних судом. Протипоказанням до введення препарату Бубо-Кок є поява поствакцинального синдрому у дитини при попередньому введенні вакцини проти гепатиту або ж у разі, коли була реакція на проведення щеплення проти коклюшу-правця і дифтерії.

Слід відкласти проведення вакцинації в тому випадку, якщо у дитини є гостре вірусне або інше захворювання, або ж загострилося протягом хронічного захворювання.

Побічні ефекти Бубо-Кока

Застосування препарату Бубо-Кок для вакцинації дитини може привести до появи короткочасного загального нездужання, яке може проявлятися в підвищенні температури тіла, загальної слабкості. Крім того, застосування препарату Бубо-Кок може спровокувати місцеві реакції, такі як біль у місці введення, може відзначатися почервоніння шкіри, набряклість. Така реакція може спостерігатися не довше ніж перші дві доби. Дуже рідко введення препарату Бубо-Кок може стати причиною появи судом, як наслідок підвищення температури тіла, так само дитина може почати пронизливо кричати. Не виключена алергічна реакція на застосування препарату Бубо-Кок, так у дитини може з’явитися набряк, кропив’янка, шкірний висип.

Запобіжні заходи при застосуванні Бубо-Кока

Внаслідок того, що введення препарату Бубо-Кок може викликати у дитини негайну алергічну реакцію, то бажано, щоб дитина побув під медичним наглядом протягом півгодини після введення препарату. Також, щеплення кабінет, де проводиться вакцинація, повинен бути оснащений засобами надання негайної протишокової терапії. У тому випадку, якщо введення препарату Бубо-Кок дає негайну алергічну реакцію, з’являється підвищена температура тіла, набряк у місці введення препарату, почервоніння шкіри, то подальша вакцинація протипоказана.

У тому випадку, якщо на час планової вакцинації дитина була хвора, то вакцинація із застосуванням препарату Бубо-Кок переноситься на термін не менше 4 тижнів від того моменту, коли дитина була повністю здорова. Якщо дитина проявляє схильність до алергічних реакцій, це не вважається підставою для скасування вакцинації.

Перед проведенням вакцинації препаратом Бубо-Кок дитини повинен оглянути кваліфікований медичний працівник.

Залишити відповідь