Негативна сторона раннього початку статевого життя

Для чоловіків протягом перших тижнів або місяців статевого життя характерно виражене високі сексуальні напруги, яке виражається в частих статевих актах. Але через якийсь проміжок часу, настає момент перенасичення, вираженої фізичної втоми. Нове «знайомство» з черговою партнеркою закінчується, після чого починаються пошуки чергових любовних пригод. В результаті такого стану речей, в звичку входять постійні (часом надмірно часті) статеві зв’язки з різними партнерами протягом багатьох років.

З одного боку, такий ранній секс, безумовно, і виключно небажано. І навіть не виключно в аспектах можливих вагітностей у дівчинки-підлітка, яка не володіє знаннями, як правильно оберігатися. А ймовірність настання вагітності навіть до початку регулярних менструацій не виключається. Настільки юні молоді люди, котрі вступають у статеві зв’язки, найчастіше толком нічого не знають про симптоми вагітності, тим більше за відсутності менструацій.

Але з іншого боку, якщо дівчинка вже почала жити статевим життям, але вагітності поки немає, то її батькам залишається тільки змиритися з цим, поговорити з нею і постаратися робити все для уникнення вагітності.

Ранній секс – проблема у підлітків чоловічої статі

Деякі особистості ведуть своє сексуальне життя на повних обертах. При появі перших ознак любовного перенасичення, за яким має слідувати фізичне розслаблення, вони негайно кидають скорену ними жінку і майже відразу ж шукають і знаходять іншу. Також виявлено, що чоловіки подібного типу ведуть не надто здоровий спосіб життя – часто неправильно і нераціонально харчуються, дуже часто зловживають надмірними кількостями алкоголю (незмінного атрибуту для швидких зав’язування любовних знайомств). Всі ці фактори ні в якій мірі не сприяють підтримці їх фізичного здоров’я.

Ранній секс – проблема у підлітків жіночої статі

Зовсім по-іншому йдуть справи з підтримки хорошого фізичного здоров’я і стану у дівчат, які почали в підлітковому віці активне статеве життя. Тут на перший план виходять два фактори: можливість небажаної вагітності – її переривання або можливість вимушених пологів, а також шкоду для здоров’я, що наноситься занадто ранніми статевими зносинами. Материнство, який настав у дівчат у віці 13 – 16 років – завжди є особливою драмою. Адже дівчина в цьому віці є повністю не підготовленою ні в психічному, ні матеріальному плані до виховання своєї майбутньої дитини, а все пов’язані з даною проблемою турботи так чи інакше перекладаються на плечі батьків, не кажу вже про долю, яка випадає не вчасно з’явився і часом небажаного немовляти.

Загроза раннього сексу
Ранній секс для дівчаток має більшу загрозу ніж для хлопчиків

Психологічно і фізіологічно дівчинки є все ще не готовими до материнства і до переривання вагітності небажаної. І те, і інше можуть заподіяти незабутні психічні та фізичні травми. Часто буває, коли батьки дівчаток наполягали на перериванні вагітностей на пізніх термінах, що представляє собою штучно викликані пологи. Однак, як і збереження вагітності, так і пологи теж є питанням проблематичним. Чим вони закінчаться для дівчинки і її дитини заздалегідь нікому невідомо.

Наступна небезпека, яка чатує на дівчат які практикують ранній секс у віковій групі 17-20 років, є онкологічні захворювання шийки матки. Опитування хворих їм жінок показують, що багато хто з них народжували кілька разів в ранньому віці, а також неодноразово переривали вагітність до 20-річного віку або занадто рано починали вести інтенсивну статеве життя.

Причинні зв’язки між освітою пухлин в шийки матки, раніше рідко трапляються в таких молодих вікових групах, і численними вагітностями, надмірної сексуальною активністю неповнолітніх дозволяє провести паралелі, що постійне збільшення кровопостачання і травми, є не зрілої шийки матки, стають факторами ризику сприяють розростанню пухлинних патологічних клітин. Збільшення хворих серед неповнолітніх на рак шийки матки викликає заклопотаність.

На закінчення

Також чималу небезпеку, що стосується не тільки молодих дівчат, але молодих хлопців, представляють венеричні захворювання після раннього сексу. Слід підкреслити, що бездумне ставлення до сексуальних питань в юнацькому віці загрожує розвитком ускладнень, так як будь-які відхилення від норми, характерні для даного періоду, дуже впливають на подальше життя молодого покоління.

Залишити відповідь