Герпевір

Лікарський препарат Герпевір відноситься до противірусних лікарських засобів. Компоненти лікарського засобу впливають на віруси, перешкоджаючи їх розмноженню. Даний лікарський препарат – ефективний засіб у боротьбі з вірусами герпесу, застосовується як профілактичний засіб, а також сприяє більш швидкому лікуванню.

Показання до застосування Герпевіру

Лікарський препарат Герпевір може призначатися для лікування уражень шкірного покриву та слизових оболонок вірусами герпесу. Препарат ефективний як для лікування первинного герпесу, так і у разі загострення хронічного рецидивуючого захворювання. Також препарат Герпевір може застосовуватись і з профілактичною метою, особливо у пацієнтів, які мають ослаблений імунітет. Лікарський препарат Герпевір є ефективним засобом при лікуванні лишаю, що оперізує, а також вітряної віспи.

Герпевір розчин
Герпевір в розчині для ін’єкцій

Протипоказання Герпевіру

Застосування лікарського препарату Герпевір може бути протипоказаним у разі індивідуальної непереносимості препарату.

Протипоказанням до застосування Герпевіру є наявність зневоднення організму пацієнта. Не слід приймати лікарський препарат Герпевір у разі тяжких захворювань нирок.

Протипоказаний препарат Герпевір при лікуванні пацієнтів похилого віку, а також вагітних та в період лактації. У надзвичайних випадках застосування препарату Герпевір може бути допущено для даної категорії пацієнток.

Побічні ефекти Герпевіру

У тому випадку, якщо приймається лікарський препарат Герпевір у таблетованій формі, то пацієнти мають ризик розвитку розладів зі сторони шлунково-кишкового тракту. Може спостерігатися поява нудоти, блювання, стан може супроводжуватися відсутністю апетиту, розладом кишківника, появою кольок.

Крім цього, до побічних ефектів прийому лікарського препарату Герпевір можна віднести появу алергічних реакцій, найчастіше це висипання на шкірі, набряки, свербіж шкіри, іноді можливе виникнення лихоманки.

З боку нервової системи прийом препарату Герпевір може провокувати появу головного болю, підвищення стомлюваності, запаморочення. Під впливом лікарського препарату можуть змінитися лабораторні показники крові: може підвищитись вміст у крові трансамінази, білірубіну. Дуже рідко на тлі прийому препарату може початися інтенсивне випадання волосся.

При застосуванні препарату Герпевір місцево пацієнти можуть відзначати появу алергічних реакцій на місці нанесення препарату на шкіру.

Запобіжні заходи при застосуванні Герпевіру

Особливо уважно слід ставитись до застосування препарату пацієнтам, які мають проблеми з нирками. При вітряній віспі препарат слід приймати при перших симптомах захворювання. При неефективності лікування препаратом Герпевір слід звернутися за консультацією до лікаря.

Залишити відповідь