Медичні лотки – необхідний інструмент

Лотки з нержавіючої сталі використовуються як допоміжний інструмент при різних процедурах та для зберігання інструментарію в медичних закладах. Вони випускаються у великому різноманітті.

Асортимент лотків для стерилізації медичних інструментів

Існує кілька основних різновидів таких виробів, як лоток медичний:

  • Ниркоподібні з нержавіючої сталі – використовуються для зберігання хірургічних інструментів, роздачі медикаментозних препаратів, автоклавування інструменту.
  • Прямокутні з нержавіючої сталі – призначені для збирання біологічних рідин, підтримання порядку у процедурних кабінетах та транспортування матеріалів, необхідних для проведення медичних процедур.
  • Прямокутні сітчасті з нержавіючої сталі – широко застосовуються для миття, очищення та дезінфекції різного медичного інструментарію.
  • Кулясті з нержавіючої сталі – використовуються для переміщення гострих металевих інструментів у хірургії, травмпунктах та стоматологіях.
  • Стоматологічні з нержавіючої сталі – призначені для проведення заходів, що дезінфікують, передачі медичних інструментів, матеріалів, а також підтримки чистоти в кабінеті.

F1ylM-ve01HZSrBdzckK7bm00sC0iQk0JlEAIK5iTYAXZN24uaYsB3Hussbma-t_8iSvnCI16pxRxzErbGQdXBIrfoTELAsnihNx3b7AXOaOXNDIGyl1BdC6ZfCdYh59fEB0RVrabKHnSqm0vVUi_u5O7IKT1aZ-tKNU9f3gXMgFBYcgcns5LSQgy_-3sA

Найбільшою популярністю користуються ниркоподібні лотки – вони мають довгий термін служби, ергономічну форму, в них зручно зберігати гострі предмети – скальпелі, шприци і т.ін.
Перевагами медичного металевого лотка для інструментів у порівнянні з пластиковими або картонними є насамперед довговічність, підвищена міцність та термостійкість, можливість обробки в автоклаві та стійкість до знезаражувальних засобів та іржі.
Прямокутний медичний лоток незамінний у хірургії, гінекології, стоматології та інших галузях медицини. Лотки використовують для видачі лікарських засобів, зберігання та стерилізації інструментів, матеріалів, біологічних рідин, роздачі піпеток, термометрів. Аналогічні завдання та характеристики мають ниркоподібні медичні лотки обтічної форми. Аксесуари з кришкою служать для зберігання та стерилізації інструментів, що використовуються як контейнери для харчової продукції.
У будь-якому випадку спеціально розроблена форма лотка надає готовому виробу жорсткості. Через такий тип конструкції виключається порушення геометрії при дії несприятливих зовнішніх чинників.
Місткість має ергономічність, завдяки чому забезпечується можливість брати вміщений всередину інструмент, не торкаючись інших предметів. Нержавіючий матеріал дозволяє виконувати кілька тисяч циклів роботи без прояву ознак деформації.

Поверхня металевих медичних лотків стійка до впливу температур дезінфікуючих засобів. Нержавіюча сталь міцна і довговічна, не схильна до корозії, її легко обробляти і чистити, підтримуючи необхідну в медицині стерильність, її можна стерилізувати в автоклаві.

Використання лотків

Лотки з нержавіючої сталі застосовуються:

  • для зберігання та розміщення колючих, ріжучих стерильних інструментів;
  • при видачі лікарських засобів;
  • для збирання невеликих обсягів різних біологічних рідин та рідин після зрошення порожнин, відпрацьованих витратних матеріалів, перев’язувальних засобів;
  • для складання та зберігання термометрів, піпеток, шпателів та інших виробів медичного призначення;
  • для обробки (стерилізації) виробів.

Кулясті або круглі ємності з нержавіючої сталі активно використовуються в стоматологічних кабінетах, лабораторіях. Для зуботехнічних клінік розроблені зручні прямокутні контейнери з жолобками, які укладається інструментарій.
Придбати будь-який різновид лотка можливо у спеціалізованому магазині, такому як Рідні Медтехніка, який працює в інтернеті.