Як зробити, щоб питна вода не псувалась: де поставити бутель, яку помпу використовувати, як доглядати?

Якість води, що тече з-під кранів у містах, не найкраща. Вживання такої рідини замість користі може принести серйозні проблеми зі здоров’ям. Вихід простий — замовити доставку питної води. Це вигідна та зручна послуга, якою сьогодні користується велика кількість споживачів в Україні. Втім, навіть дуже якісна вода може стати непридатною для вживання за певних обставин. Як цього уникнути — розповідаємо далі у статті.

Eww3284JHYBrRxFQ5xJEjbDuvd_lLqE3E-YQwy3qTNOcELyfTPPcrdrB3gtTYH-s-gKjRJ63Q2CqhXwElNo7surAaetZWSTussHXDoJGN6-ymp03IGcTv9fxUe1Kt_o-GcmKCMrYzhOV_llQtO0Bh4Q
Питна вода

В чому особливість використання помпи для води

Однією з найпоширеніших причин псування питної води є саме неправильна експлуатація помпи. Часто із бутлями використовується саме помпа механічна для води. Виготовляють такі вироби з безпечного та якісного харчового пластику, для роботи їм не потрібне підключення до мережі. Працює виріб за принципом насоса, починає качати воду тоді, коли на нього натискають.

Помпа не вимагає особливого догляду. Однак деяких правил експлуатації все-таки варто дотримуватися. Зокрема, торкатись помпи слід лише чистими руками та не занурювати носик помпи в склянку. Крім того, час від часу помпу потрібно промивати, раз на три місяці — дезінфікувати, а раз на пів року — оновлювати. Це допоможе уникнути ризику зараження води шкідливими мікробами та ціанобактеріями.

В інтернет-магазині My Water Shop можна купити якісну та зручну  помпу для води. Не знаєте, який варіант обрати? Менеджери My Water Shop підкажуть, якому варіанту варто віддати перевагу.

Від чого залежить термін зберігання води

Термін зберігання води залежить від різних факторів, зокрема: умови, матеріал тари, чистота додаткового обладнання тощо.

Воду у бутлях можна зберігати у відкритій або закритій тарі. Так, у закритій тарі термін придатності води може бути до одного року, а у відкритій – до декількох днів.

Багато користувачів впевнені, що встановлення кулера продовжує термін придатності води. Однак насправді це не так. Після відкриття бутля та його встановлення на кулер вода є придатною до споживання протягом 14 днів. А для того, щоб вода в кулері залишалася свіжою тривалий час, варто не менше ніж 2 рази на рік проводити його ретельне очищення та дезінфекцію.

Для того, щоб зберегти смакові властивості води і всі корисні  елементи в ній, варто дотримуватися кількох нескладних правил:

  • Тримайте бутлі з водою подалі від батарей, нагрівальних приладів та прямих сонячних променів.
  • Стежте за температурою у приміщенні, де зберігаються бутлі з питною водою. Найкращий варіант — від 0 ° С до 25 ° С.
  • Використовуйте лише якісне обладнання для розливу води — кулери, помпи.
  • Стежте за чистотою додаткових аксесуарів. У разі виникнення неприємного запаху чи швидкого псування води — проведіть дезінфекцію чи оновіть аксесуари.

Правильні дії дозволять зберегти всі корисні властивості води у бутлях.