Як кріпиться волосся на заколках?

На жаль, далеко не кожній дано густе волосся і можливість відростити бажану довжину. Виправити ситуацію можна нарощуванням або використанням волосся на шпильках, широкий вибір яких пропонує салон Zirkova: https://zirkova.com.ua/ua/g497916-volosy-zakolkah.

Волосся на шпильках може бути натуральним і штучним, останнє вкрай недовговічне, не підлягає завивці та випрямленню. Конструктивно представляє собою треси, які прошиті у верхній частині.

Для фіксації передбачені плоскі металеві або пластикові шпильки. Форма і принцип відкривання шпильки дозволяє надягати треси самостійно і робити їх максимально непомітними. Найчастіше в комплект входить 4-8 пасм, які мають різну ширину і призначені для скроневої, потиличної зони та маківки.

Правила кріплення волосся на шпильках

Найширше пасмо фіксується в потиличній зоні. Тонким кінчиком гребінця горизонтально відокремте пасмо на потилиці. Виконайте прикореневе начісування, рухаючи гребінець в одному напрямку «від себе». Даний прийом дозволить створити щільне начісування без шкоди волоссю, хаотичні рухи призводять до сильного сплутування волосків. Розкрийте шпильку, вигнувши її «від себе», просмикніть зубчики максимально близько до шкіри голови і закрийте шпильку. Для більш надійної фіксації вибирайте волосся на заколках з тонкою силіконовою смужкою, яка не дозволяє пасмам сповзати.

Відступіть 5 см у скроневій зоні і відокремте пасмо волосся. Аналогічно виконайте начіс і закріпіть шпильку. На гладкому прямому волоссі рекомендується додатково фіксувати треси рідким лаком. Верхній шар волосся тім’яної зони повинен повністю перекривати місця кріплення волосся на шпильках. Подальшу завивку або випрямлення рекомендується виконувати на загальному об’ємі волосся.

Кріплення волосся на заколках
Волосся на заколках

3 поради довговічності волосся на заколках

  1. Знімаючи волосся на шпильках, обов’язково очищайте силіконовий шар на кріпленні від залишків засобів для укладки. Це дозволить зберегти еластичність і щільність силікону, забезпечить щільне прилягання шпильки з пасмом до власного волосся.
  2. При сушінні волосся на шпильках направляйте потік повітря зверху вниз. Це збереже природний блиск волосся.
  3. У догляді використовуйте кондиціонер та живильні маски. Наносьте їх на треси з відступом не менше 10 см від місця кріплення шпильки.

Ці нескладні правила дозволять зберегти гідний зовнішній вигляд волосся на заколках.