Як змінювалася стоматологія протягом останнього часу?

Давно вже зникли в небуття ті часи, коли похід до стоматолога викликав масу негативних емоцій. Зараз ситуація змінилась корінним чином на краще. Це і сучасні методи знеболювання, і застосування бінокулярних окулярів під час лікування, і використання 3D технологій під час створення протезів і коронок та багато всього іншого. Тож давайте зробимо невеликий огляд інноваційних сучасних технологій, які підняли галузь стоматології на вищий рівень.

Сучасні методи знеболення

Більшість стоматологічних клінік під час хворобливих маніпуляцій використовують провідну анестезію. Це дозволяє знеболити не тільки проблемний зуб, а ще і ділянку навколо нього. І таким чином такі болючі маніпуляції, як, наприклад, лікування пульпіту, повністю виключають неприємні відчуття у пацієнта.

Та навіть якщо придивитися до сучасних бормашин, то можна помітити суттєву різницю. Сучасна машина має систему охолодження на швидкості до 300 000 обертів. Це прискорює процес буріння та унеможливлює перегрівання тканин зуба, з чим і були пов’язані неприємні відчуття раніше.

Революція в стоматології
Сучасна стоматологія

Сучасний матеріал, який застосовують при протезуванні зубів

А ви пам’ятаєте пломби, які вам ставили у дитинстві? Сірий цемент низької якості, який через тиждень вже і відколювався. А дешеві сталеві коронки? Такі коронки не те щоб захищали зуб, а і добивали те, що залишилось від нього.

Зараз вибір матеріалу просто вражає своїми якостями, до того ж нічим не відрізняється від справжніх зубів. Це:

  • металокераміка;
  • кераміка (фарфор);
  • композит (діоксид цирконію);
  • акрил.

Роль оптики у стоматології

Все більше стоматологічних клінік переходить на лікування під оптичним збільшенням. Завдяки використанню стоматологічної оптики: бінокулярів і мікроскопу, лікар більш якісно проводить лікування. Це допомагає отримати позитивний кінцевий результат, а саме:

  • точність маніпуляцій;
  • лікування стає більш ефективним;
  • безпечність хірургічного лікування.

Оптика з підсвічування дозволяє лікарю – стоматологу отримувати яскраве зображення без спотворень, з гарною передачею кольору. Це не тільки дозволяє лікарю краще бачити робочі ділянки, а і береже зір самого стоматолога, тому що очі менше напружуються та втомлюються.

Інструменти стоматолога
Стоматологічні інструменти

Якщо ви бажаєте придбати стоматологічну оптику з бездоганною якістю та за доступною ціною, звертайтеся в D-optic. Це інтернет-магазин який дозволяє суттєво покращити якість надавання стоматологічних послуг.