БАД Супер Мульти-Вітамін

БАД Супер Мульти-Вітаміни (назва на міжнародному ринку Dr. Linus Pauling Premium Vitamins) є збалансованим вітамінно-мінеральний комплекс, що включає до свого складу натуральні компоненти, що має клінічно доведену біодоступність і ефективність.

Біологічно активна добавка Супер Мульти-Вітаміни складається з: вітамінів А, С, D2, Е, групи В, К, Ніацинамід, біотину, фолієвої кислоти, кальцію, фосфору, міді, йоду, заліза, магнію, молібдену, марганцю, цинку, селену , хрому, нікелю, ванадію, кремнію, калію, екстракту кореня женьшеню, гуарани, ехінацеї, спіруліни гавайської, хлорели, бджолиного маточного молочка, порошку алфалфа (з люцерни), порошку гінкго білоба, екстракту часнику, спіруліни гавайської, коензиму Q10 і патентованого екстракту виноградних кісточок (Activin), концентратів яблук, моркви, апельсинів і брокколі. Препарат Супер Мульти Вітаміни випускається у вигляді таблеток, по 120 штук в одному флаконі.

Супер Мульти-Вітаміни фармакологічно мають заповнюють дефіцит вітамінів і мінералів, тонізуючу, загальнозміцнюючу, адаптогенну дію. При виробництві Супер Мульти-Вітамінів використовувалася спеціальна технологія, що дозволяє виключити хімічне дію між речовинами, які є антагоністами один одного, всередині однієї таблетки протягом терміну придатності, а також забезпечити їх рівномірне, поступове і незалежне вивільнення в шлунково-кишковий тракт без дії між собою.

Мінеральні речовини і вітаміни в складі Супер Мульти-Вітамінів мають здатність з регулювання процесів обміну речовин, входити в біологічні рідини і тканини, сприяти нормальній життєдіяльності та підтримки імунного статусу в організмі. Кумарини і ізофлавоноїди в люцерні мають естрогеноподібний дію, сапоніни і алкалоїди – гиполипидемическим. Сапоніни, глікозиди, і масла женьшеню виробляють адаптогенний та тонізуючий ефект. Гуарана має властивість підвищувати опірність організму, послаблювати відчуття тривоги і занепокоєння, стимулювати роботу кровообігу і серця. Ехінацея має імуностимулюючу дію.

Показання до прийому Супер Мульти-Вітамінів

Застосування Супер Мульти-Вітамінів показано як загальнозміцнюючий препарат, додаткове джерело як вітамінів, так і мінеральних речовин, а також компонентів, що мають рослинне походження. Супер Мульти-Вітаміни використовуються з метою не допустити гіпо- та авітамінозів.

Протипоказання Супер Мульти-Вітамінів

БАД Супер Мульти-Вітамін протипоказана при індивідуальній непереносимості інгредієнтів препарату; підвищеному артеріальному тиску; вагітності; періоді грудного вигодовування; дитячому віці до чотирнадцяти років.

Побічні ефекти Супер Мульти-Вітамінів

Отримані відгуки про БАД Супер-Вітаміни повідомляють, що даний препарат не має ніяких побічних дій при нормальних умов використання.

Запобіжні заходи при прийомі Супер Мульти-Вітамінів

Особи, які страждають захворюваннями щитовидної залози або на фоні використання препаратів йоду, перед прийняттям рішення про використання біологічно активної добавки Супер Мульти-Вітаміни, повинні отримати консультацію свого лікуючого лікаря.

Залишити відповідь