Біфілін

Новонароджені діти практично завжди страждають дисбактеріозами і порушеннями функціонування кишечника, оскільки їхня травна система тільки починає адаптуватися до прийому їжі, і цей процес триває не один місяць. Крім того, діти часто хворіють гнійно-септичними і кишковими інфекціями, їм призначають антибіотики, сульфаніламідні препарати, а також інші агресивні лікарські засоби, які руйнують нормальну мікрофлору кишечника і негативно позначаються на процесі травлення.

Перехід дитини з грудного вигодовування на змішаний або штучний тип харчування також часто супроводжується порушенням роботи шлунка і кишечника. З метою допомогти молодому організму впорається з проблемами, що виникають в роботі шлунково-кишкового тракту, була розроблена сучасна кисломолочна суміш Біфілін.

У складі кисломолочної суміші Біфілін міститься величезна кількість штамів біфідобактерій, які пригнічують умовно-патогенну мікрофлору кишечника, нормалізують роботу всієї травної системи, а також підвищують захисні функції організму. Біфілін унікальний тим, що його можна застосовувати в складі основного харчування або ж повністю замінити їм молочну продукцію.

Зміст біфідобактерій в Біфілін становить 100млн. на один мілілітр продукту, вони є живими і здатні розмножуватися, продукуючи необхідні для життєдіяльності організму ферменти і органічні кислоти. Біфідобактерії є антибіотикостійкими, тому Біфілін можна приймати одночасно з антибіотиками.

Біфілін рекомендують вводити в раціон дитини поступово і дозовано, з огляду на вік, тяжкість захворювання, переносимість даної суміші.

Показання до прийому Біфіліну

Педіатри дозволяють застосовувати Бифилин з раннього віку. Показаннями до призначення даної суміші є:

  • кишкові розлади (в тому числі інфекційної природи),
  • гнійно-септичні інфекції (фурункульоз та ін.),
  • дисбактеріози,
  • антибіотикотерапія, прийом сульфаніламідів і інших «агресивних» препаратів,
  • шлункові кольки,
  • підвищений метеоризм,
  • реконвалесценції шлунково-кишкових захворювань.

Біфілін рекомендують застосовувати в період переведення дитини на змішаний або штучний тип харчування (особливо при різкій відміні грудного вигодовування).

У профілактичних цілях і дозах Біфілін може бути використаний протягом усього першого року життя дитини. Відгуки про Біфілін інформують про його високу пробіотичної активності. Біфілін можуть приймати і дорослі особи, у яких існують подібні проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту.

Протипоказання Біфіліну

Протипоказанням до застосування кисломолочної суміші Біфілін може служити індивідуальна непереносимість даного продукту або ж алергія на нього. Подібні випадки траплялися дуже рідко і малюки, які не сприймали Біфілін, часто також реагували на всю молочну продукцію.

Побічні ефекти Біфіліну

Клінічні дослідження не виявили будь-яких побічних дій Біфілін, проте рекомендується з обережністю застосовувати дану кисломолочну суміш дітям, схильним до алергії.

Залишити відповідь