Що таке нічні трусики-підгузки і чим вони відрізняються від денних

Будь-які батьки бажають, щоб його дитина мала дійсно здоровий сон в комфортних умовах. Адже від цього залежить не тільки їх власний комфорт, але й здоров’я малюка. Саме тому варто подбати про наявність спеціальних підгузків для сну. Денні та нічні трусики підгузки Goon – це перш за все високий рівень якості, який був ретельно перевірений батьками з усього світу. На сьогодні продукція цього японського бренду користується великим попитом через високу якість та комфорт від використання.

Основні відмінності нічних та денних трусиків-підгузків

Нічні підгузки-трусики – це спеціальні моделі, які розроблені на основі потреб малюка вночі, а також поведінки, якою той відрізняється. Зазвичай їхня ціна вища, також вони відрізняються низкою дуже важливих відмінностей, до яких потрібно віднести:

  1. Більше та ефективніше вбирання. Найчастіше в нічних моделях трусиків-підгузків знаходиться більший об’єм абсорбенту, що дозволяє попередити будь-які протікання протягом всієї ночі. Це одна з основних причин, чому такі моделі коштують дорожче.
  2. Оптимальне розподілення абсорбенту. Багато дітей активно рухаються впродовж ночі у власному ліжечку. Саме тому виробники стараються оптимально розподілити речовину, яка буде вбирати в себе виділення.
  3. Ідеальна посадка. Якщо правильно підібрати розмір, нічні трусики-підгузки будуть максимально щільно прилягати до шкіри малюка, що дозволяє не допустити протікання. Головне подбати про вибір оптимальної моделі, яка буде пропускати повітря, щоб ніжна шкіра малюка могла дихати.
  4. Трусики не можуть розстебнутися. Це характерно не тільки для нічних моделей, але й взагалі для всіх трусиків-підгузків, що і відрізняє їх від звичайних моделей. Подібне «спіднє» буде дуже корисним, якщо дитина сильно ворочається уві сні.

Отже, нічні підгузки-трусики – це більш надійні моделі, які здатні забезпечити високий рівень захисту від протікань впродовж всієї ночі. Також доволі часто їх можуть використовувати під час довгих поїздок через їхню підвищену ефективність.

Нічні трусики підгузки
Нічні підгузки для дітей

Як вибрати найкращі трусики підгузки нічні

Щоб правильно обрати підгузки-трусики на ніч, потрібно звернути увагу на цілу низку важливих факторів. Саме тоді ви зможете забезпечити максимальний комфорт як для малюка, так і для себе. Отже, до цих факторів варто віднести:

  1. Розмір. Для початку варто впевнитися, що ви купляєте оптимальний розмір, який чудово підійде вашій дитині. Неправильний вибір може призвести не тільки до постійних протікань, малюк від цього також може почувати себе максимально незручно та незадоволено.
  2. Вік. Загалом є моделі, які призначені для зовсім маленьких дітей (новонароджених), але також передбачається продукція для малюків, які вже навчаються ходити на горщик.
  3. Ефективність захисту. Важливий показник, на який обов’язково потрібно звертати увагу. Загалом виробники вказують кількість годин, протягом яких підгузок здатен забезпечити захист від протікання.
  4. Наявність індикатору забруднення. Зручна функція, яку часто додають найкращі виробники. З нею ви зможете зрозуміти, коли саме потрібно замінити старий підгузок на новий.
  5. Комфорт. Підгузки мають ідеально лягати на вашу дитину. Саме тому не варто купляти одразу багато упаковок. Перш за все дитина продовжує активно рости, тому скоро доведеться купляти трусики підгузки більших розмірів. Також варто зазначити, що не у всіх батьків виходить купити оптимальну модель з першого разу.
  6. Виробник та відгуки. Це також важливі фактори, на які обов’язково потрібно звертати увагу. Враховуйте не тільки те, наскільки довго бренд існує на ринку. Також ознайомлюйтеся з відгуками на окрему продукцію. Це дозволяє дізнатися досвід інших батьків.

Де в Україні можна купити японські підгузки трусиками для дітей

Підгузки-трусики від японських брендів вже кілька років як відзначаються зростанням попиту серед українських батьків. Такі компанії як Moony та Goo.N створили продукцію, яка дійсно здатна конкурувати з найбільшими світовими компаніями, як Huggies та Pampers. І не просто конкурувати, але й перевершувати їх.

Якщо вас зацікавила можливість використання японських підгузків-трусиків, широкий асортимент ви завжди можете побачити в інтернет-магазині Kurumi. Тут пропонується тільки оригінальна продукція з усіма сертифікатами якості. А також високий рівень обслуговування та зручні умови доставки та оплати замовлення.