Офтальмологічний центр GlazGo: діагностика та лікування зору для дітей та дорослих

UwSB1LN7-3Qauh-CuyxCWX2YsxZVCWJrN7ww9HuDr135nXClfHL4ygSGyNLA_X3A871BcCICgxWb_oqDba2Ddx6YqDpAE_6NjlHmbAwJuIfz6D1M81o0AnaHWsVW9LXU6AOjjKjmTrA8WfGH5JtvnQk

Як часто має відвідуватись офтальмологічна клініка

Перевірка зору та діагностика стану зорової системи є важливими заходами для підтримки загального здоров’я як у дорослих, так і у дітей. Стандартні та поглиблені послуги окуліста надає клініка GlazGo в Білій Церкві. Рекомендується проводити перевірку гостроти зору та загального стану ока не рідше 1 разу на рік. Регулярний огляд в офтальмолога допомагає своєчасно визначити початок розвитку патологій очей, контролювати процес зміни гостроти зору та за необхідності надати медикаментозну підтримку.

Що вивчає лікар на огляді?

На прийомі лікар-офтальмолог перевіряє можливі відхилення показників органів зору від норми, наприклад:

 • Рефракційні помилки. Це формування неправильного зображення на сітківці ока, через що виникають проблеми із зором на різних відстанях. Головна ознака появи короткозорості та далекозорості.
 • Глаукома. Це захворювання, при якому підвищується внутрішньоочний тиск, що призводить до погіршення зорового сприйняття та розвитку сліпоти. Клініка зору при ранньому виявленні глаукоми призначає дієве медикаментозне лікування.
 • Катаракта. Хвороба ока, при якій у кришталику утворюються помутніння. Вона стає причиною втрати чіткого зображення, але офтальмологічна клініка GlazGo в Білій Церкві її успішно лікує оперативним методом.
 • Макулярна дистрофія. Це порушення роботи центральної області сітківки, що також є причиною появи сліпоти. Комп’ютерна діагностика на ранній стадії дозволяє зберегти зір.

Також апаратне обстеження проводить оцінку стану очного дна та визначає патології, такі як діабетична ретинопатія або гіпертонічна ретинопатія.

LrVMH3F3VxfkW2cifdQDjUE0y4_4VwfBAkNaWru5_FlkRZpg2tKFpB8hCObH9vUnljzIUf4XZ-_8a2dAYrAsUyVvVRuzxOhg0_6a3TwX7Oe5AoCqwaHNNxhPlw_2zg_UNKG9kqxq6BIwKGgHWZCm1_Q

Якими приладами користується професійна очна клініка

Для дітей діагностика та лікування також важливі, особливо в періоди інтенсивного розвитку зорової системи у віці статевого дозрівання. Нерідко проблеми із зором залишаються непоміченими, оскільки людина не розуміє, що почала бачити гірше, особливо якщо не виникає додаткових почуттів болю.

DDNg8v3gY_Sdla9o6qsnalPSthD1xAxSbr452pKsZTzvseGtToJ0GG-HINCIxR5QGnb2rOMATyyxINYaWsVLzZm3T7R7PUzmzKhf8iPZsMQmVIp3u07Ui4UnKmb62juROls1OjgGApEvOsishtpp9JE

Лікування очних хвороб в центрі GlazGo проводиться тільки після постановки діагнозу апаратним методом дослідження:

 • визначення гостроти зору — за допомогою фороптора;
 • виявлення первинних ознак катаракти та післяопераційний контроль — комп’ютерний вимір рефракції ока;
 • периметрія — для перевірки периферичного зору та виявлення відшарування шарів сітківки, глаукоми, патологій із нервовою системою ока;
 • пневмотонометр — для вимірювання внутрішньоочного тиску;
 • УЗД — для детального огляду стану сітківки та кришталика;
 • бінокулярний офтальмоскоп — для надання детальної інформації про стан очного дна;
 • мікроскоп — вивчення ока як системного органу з медикаментозним розширенням зіниці.

Надати якісну оцінку поточного стану зорової системи може лише спеціалізована офтальмологічна клініка методом апаратного обстеження, який визначає початок розвитку патології, а також контролює розвиток зорового дефекту.