Дексона

Лікарський препарат Дексона є протизапальним засобом. Лікарський препарат Дексона випускається в найрізноманітніших лікарських формах.

Показання до застосування Дексона

У таблетованій вигляді лікарський препарат Дексона може застосовуватися як засіб лікування ревматоїдного артриту, алергічних захворювань, ефективний при бронхіальній астмі. Лікарський препарат Дексона може бути використаний як засіб лікування дерматологічних захворювань, гострого виразкового коліту. Застосування лікарського препарату Дексона у вигляді таблеток може бути ефективно в комплексній терапії при лікуванні ревматичної лихоманки, диссеминированной червоного вовчака, нефротичного синдрому, онкологічних захворювань.

Лікарський препарат Дексона, який випускається у вигляді ін’єкцій, може застосовуватися як засіб боротьби з анафілактичним шоком, бронхоспазмом, набряком мозку, пузирчаткой.

Лікарський препарат Дексона випускається також у вигляді крапель. В даному виді препарат Дексона застосовується для лікування захворювань запальної і алергічної природи, які вражають органи зору і слуху. Так, препарат Дексона застосовується для лікування кон’юнктивітів, оперізувального герпесу, отиту. Як ліки для лікування органів зору препарат Дексона застосовується у випадках склерита і алергічного блефріта.

Протипоказання Дексона

Протипоказанням до застосування лікарського препарату у вигляді таблеток і розчину для ін’єкцій служить наявність системних грибкових захворювань організму, а також наявність вірусних інфекцій організму. Так само не слід приймати препарат в тому випадку, якщо він провокує порушення стану здоров’я пацієнта.

Краплі Дексона протипоказані для застосування в тому випадку, якщо у пацієнта є підвищена чутливість до даного лікарського препарату, також в тому випадку, якщо і у пацієнта є наявність інфікування очей або вух туберкульозною інфекцією. Не рекомендують лікарського препарату Дексона для лікування захворювань середнього вуха в тому випадку, якщо у пацієнта є ушкодження барабанної перетинки.

Побічні ефекти Дексона

Застосування лікарського препарату Дексона в таблетованій вигляді може супроводжуватися появою запаморочення, нападів головного болю, жінок може турбувати поява розлади менструального циклу.

Побічним явищем застосування лікарського препарату Дексона служить поява м’язової слабкості, у пацієнтів може відбуватися затримка натрію в організмі, можуть відбуватися напади підвищення тиску крові.

Застосування крапель Дексона може призводити до утворення катаракти ока, глаукомі. Також застосування лікарського препарату Дексона може спровокувати приєднання вторинної інфекції, що значно ускладнює перебіг хвороби і посилює хворобу пацієнта.

Запобіжні заходи при застосуванні Дексона

Лікарський препарат Дексона слід призначати з дотриманням заходів підвищеної уваги для лікування пацієнтів, які страждають на виразкову хворобу шлунка, а також дванадцятипалої кишки.

Залишити відповідь