Віркон

Віркон – дезінфікуючий засіб, що є хімічним препаратом, використовуваним для знищення патогенних мікроорганізмів і підтримки необхідних санітарних і гігієнічних норм.

Інструкція до Віркону свідчить, що він є збалансованої та стабільної сумішшю з перекисних сполук, органічних кислот, поверхнево активних речовин і неорганічної буферної системи. Головною компонентної частиною кошти Віркон є калієвий пероксісульфат, зміст якого в складі даного продукту становить 50%. Даний засіб не містить в своєму складі фосфатів, що пригнічує активність бактерій, протягом тривалого періоду часу після проведення обробки.

Засіб Віркон характеризується вираженою протимікробною, противірусною (включаючи віруси гепатиту В, ВІЛ) та протигрибкову активність (у відношенні також дріжджових грибків і різної цвілі). Маючи сильний вираженим окислюючими ефектом, завдяки вмісту в своєму складі кислої перекисной системи і поверхневих активних хімічних речовин, дезінфектант Віркон є безпечним для використання, дієвим при захисті від впливу вірусів, бактерій, грибків, включаючи дріжджових і цвілевих.

Оптимальний час контакту дезінфікуючих поверхонь з дезинфектантом Віркон становить від 10 хвилин – до півгодини. Зазвичай застосовується 1% розчин дезинфікуючого засобу Віркон.

Показання до застосування Віркону

Застосування Віркон показано при одночасному творі очищення і дезінфекції будь-яких типів приміщень (включаючи житлові та нежитлові), які потребують безпечної для людей та ефективному захисту від патогенних мікроорганізмів, включаючи проведення дезінфекції в медичних установах, на підприємствах громадського харчування, в приміщеннях побутового обслуговування та інших .

Стосується засіб Віркон також для проведення одночасної чистки і дезінфекції будь-яких типів поверхні, різного устаткування, а також скляних виробів і предметів, інструментарію, посуду та інших предметів побуту.

Протипоказання

Застосування Віркон протипоказано при наявних алергічних реакціях на компоненти даного засобу в осіб, які проводять проведення дезінфекції.

Уникати контакту зі засобом Віркон слід вагітним жінкам.

Побічні ефекти Віркону

Відгуки про Віркон свідчать, що при його застосуванні потрапляння засобу на шкірні покриви і слизові оболонки може стати причиною появи відчуття печіння, свербіння, поколювання.

Запобіжні заходи при застосуванні

Засіб Віркон одночасно здатне проводити очищення і дезінфекцію. Потрібно уникати потрапляння цього дезинфікуючого порошку на шкірні покриви і слизові оболонки. Якщо подібне сталося, потрібно промити місце даного контакту великими кількостями, бажано проточною, води. Розчини, виготовлені із засобу Віркон, залишаються стабільними протягом 7 днів, а порошок зберігає активність при правильних умовах зберігання протягом трьох років. Засіб Віркон не залишає плям при застосуванні. Не викликає пошкодження металів і пластмаси.

Залишити відповідь