Аломід

Аломід – лікарський препарат, в формі очних крапель, що володіє антигістамінним і протиалергічну дію. Чинним компонентом препарату є лодоксамід.

Даний активний компонент відноситься до протиалергічну речовин для місцевого застосування в офтальмологічній лікувальній практиці, є стабілізатором мембран лаброцитов (огрядних клітин). Він пригнічує антігенстімулірованное проникнення іонів кальцію в лаброцитів, пригнічуючи, таким чином, процеси вивільнення з останніх гістаміну, хемотаксического еозинофільного фактора. Дана дія викликає пригнічення (придушення) реакцій гіперчутливості I типу, обумовлених дією імуноглобулінів Е (IgE) і антигенами.

Лікарський засіб Аломід не володіє вазоконстрикторні (судинозвужувальними) ефектами, не впливає на активність ферменту ЦОГ. Також, препарат не володіє якою-небудь мутагенною активністю і не впливає на репродуктивну систему. Інструкція до Аломід свідчить, що клінічний ефект препарату проявляється вже через кілька днів з моменту застосування даного засобу.

Показання до прийому Аломіду

Застосування Аломіду показано при лікуванні неінфекційних, алергічних кон’юнктивітів (весняних кон’юнктивітів, весняного кератокон’юнктивіту, гігантського папілярного кон’юнктивіту, весняного кератиту та алергічного атопічного кон’юнктивіту, кон’юнктивіту, який виник через тривале носіння контактних лінз).

Відгуки про Аломід свідчать, що застосування даного лікарського препарату може бути ефективним при комплексному лікуванні інших захворювань органів зору, основну роль, в патологічних запальних процесах яких грають реакції I типу (гіперчутливості негайного типу) і огрядні клітини (лаброцитів).

Протипоказання

Використання очних крапель Аломід протипоказано у дітей до 2-х років, при підвищеній чутливості до Лодоксамід. Безпека і ефективність Аломіду у вагітних і жінок, що годують груддю, не встановлена.

Побічні ефекти

Застосування крапель Аломід може викликати появу таких явищ, як: відчуття короткочасного печіння, поколювання або дискомфорту, відчуття свербежу в очах, нечіткість зору, утворення кірочок по краям повік, розвиток синдрому «сухого ока», сльозотечі і гіперемії. Також можуть з’являтися відчуття наявності в оці чужорідних тіл, больових відчуттів в очах, виділень з очей, набряку, відчуття втоми очей і почуття жару в них, набряку повік, хемоза, крововилив в передній камері ока, епітеліопатія, кератопатія, кератит, блефарити, відчуття склеювання повік. Не виключається поява ерозій рогівки, пошкоджень епітелію рогівки і алергічних реакцій. Побічні реакції, які пов’язані з органами зору, переважно поодинокі і включають в себе поява відчуття жару, головного болю, нудоти, дискомфорту в животі, запаморочення, сонливості, сухості слизової оболонки в порожнині носа, чхання і шкірної висипки.

Залишити відповідь