Психологічна допомога в кризових ситуаціях

Психологічна допомога – це не завжди те, що ми собі уявляємо, після перегляду фільмів. Багато хто думає, що психологи – це люди, які займаються проблемами з розставанням або невпевненістю в собі.

Ці аспекти складають знакову частину роботи фахівця. Але мало хто знає, що психологічна допомога https://gestalt-terapevt.kiev.ua охоплює такі аспекти, як лікування депресії та тривожності та боротьбу з панічними атаками. Психологія – це не панацея й медикаментозне лікування теж необхідне, але без бесід часто антидепресанти не дають жодного результату.

Психологічна допомога в Києві

Як і багато фахівців-практиків, я проводжу консультації, спрямовані на відновлення в разі хвороб психіатричного спектра. У моїй практиці є психологічна допомога онлайн для тих, хто хоче впоратися з проблемою, але не готовий прийти на особисту зустріч. Під час подібних практик ми займаємося не тільки проблемами, які лежать на поверхні, а й вчимося самостійно виходити з тривожних станів.

Допомога пихолога

Психологічна допомога в разі депресії

Багато хто звик вважати, що якщо в людини депресія, то їй необхідне виключно медикаментозне лікування. Але далеко не завжди з його допомогою можна прийти до бажаного результату. І людині ставлять глибшу форму хвороби, хоча причини невдачі не в нервовій системі, а в тому, що лікар не зміг вийти на контакт із пацієнтом. А психологічна допомога при депресії – це те, що допомагає:

  • налагодити контакт із зовнішнім світом;
  • навчитися самостійно вибудовувати думки;
  • знайти в собі сили знову відкритися світу;
  • вибудувати діалог з оточуючими;
  • зміцнити дію медикаментозної терапії та знайти контакт із лікарем і оточенням.

Психологічна допомога в разі тривожності

Тривожність один зі станів, до якого часто ставляться несерйозно. Я не раз чув, коли хтось поруч починав впадати в подібний стан, як люди починають говорити: “Та не накручуй ти себе” або “Та немає в цьому нічого такого, мені б твої проблеми”. Але тривожний стан найчастіше виникає в людей, які пережили певний стрес, викликаний певними обставинами. І далеко не завжди з цим можна впоратися самому.

Психологічна допомога в разі стресу або тривожності, що часто виникає, допомагає знайти в собі сили подивитися в корінь проблеми та навчитися жити з отриманим досвідом. Основним завданням психолога в таких ситуаціях найчастіше стає саме спроба навчити людину створювати зону комфорту всередині себе, щоб вона могла знайти спосіб відчути спокій, переживаючи травматичний для себе досвід.

Психологічна допомога в разі панічних атак

У кризових ситуаціях саме бесіда стає тим, що допомагає швидко оговтатися. Панічні атаки мають різний характер і можуть супроводжуватися різким наростанням страху смерті, відчуттям удушення або сильним серцебиттям. І саме в такі миті людині особливо необхідно, щоб хтось став якорем, який виведе її з тривожного стану. І найчастіше саме психологи знаходять слова, які нам найбільше потрібні.

Психологічна допомога в кризових ситуаціях потрібна всім. Це допомагає швидше пережити проблему та продовжити свій шлях. Адже чим довше проблема залишається в полі зору, тим сильніше вона нас починає поглинати й тягнути за собою. І щоб такого не сталося, потрібно знайти людину, з якою вам буде комфортно й тепло в найхолодніші дні.