Сумісність в сексі і шлюб

Навряд чи хтось зможе відповісти на питання, чому у одних з подружніх пар секс (статеве життя) складається цілком щасливо, а у других, незважаючи на випробовуваний партнерами оргазм, вона не складається. Загадкою є вибух раптової чуттєвості що прокинулась у безініціативного і млявого в ліжку чоловіка або фригідною жінки, коли вони з волі обставин змінюють партнерів. У природі є, мабуть, якісь додаткові з флюїдів сексуального потягу. Таким флюїдам можна було б, швидше за все, дати назву флюїди «сексуальної спорідненості» або назвати популярним свого часу словом «сексапільність». Такий подразник діє навіть на значній відстані, він має здатність впливати на об’єкт інтимної зацікавленості способом «короткохвильового передавача», як висловилася одна з пацієнток. Ця жінка запевняла, що в стані звернути на себе увагу чоловіка, який їй сподобався, навіть якщо той поки не дивиться в її бік.

Історія пацієнтки

Інша з пацієнток розповіла таку повчальну історію. Вони з чоловіком прожили близько двадцяти років, цілком благополучно і мирно, хоча вона ніколи не відчувала задоволення від статевої близькості. Такий недолік вона частково компенсувала за допомогою фізичного задоволення, яке отримувала від роздратування клітора рукою. Причина розлучення чоловіка і дружини не мала з їх сексуальним життям нічого спільного. Через деякий час ця жінка зустріла в будинку відпочинку чоловіка, що не мав привабливу зовнішність і був за віком значно старший, ніж вона. Симпатій вона до нього не відчувала, проте завдяки одному випадковому поцілую вона новими очима подивилася на весь попередній сексуальний досвід: різко в душі виникла пристрасть, яка подарувала їй нові сексуальні відчуття. Під час першої інтимної близькості її чоловік помітив, що, якби він точно не знав про двадцять років шлюбу і двох дітей, він би з працею повірив, що вона не є незайманою. Знайомство тривало менше місяця, але цього терміну цілком вистачило, щоб пацієнтка в сексуальному відношенні буквально заново народилася. «Без цієї випадкової зустрічі в санаторії, – за словами пацієнтки, вона продовжувала б думати, що сексуальне потрясіння просто порожній вигадкою письменників, які не знають реального життя». Така небезпека може чекати подружжя, що не дуже-то підходять один одному в фізичному плані, але, тим не менш, цінують сімейний затишок і налагоджений побут. Випадкове ж любовну пригоду, коли зустрічається ідеальний в сексуальному відношенні партнер, може підвести бомбу під сімейне життя, яка здається зовні благополучною.

Весілля
Секс в шлюбі важливий фактор який не можна ігнорувати

Шкала життєвих пріоритетів

Секс є небезпечним розвагою, здатним розхитати міцність подружніх уз, нічого не гарантувавши натомість. Психологи зазвичай не прихильники випадкових статевих зв’язків, завжди намагаючись допомогти своїм відвідувачкам досягати максимального фізичного задоволення з тим супутником життя, що був обраний. Перед тим, як вступити в зв’язок малознайомою людиною, треба чесно поглянути на свою шкалу життєвих пріоритетів, що мають для вас значення: як можна ретельніше оберігати тихе сімейне щастя від життєвих негараздів, навіть якщо рівень чуттєвого задоволення, який виходить від статевого контакту, середній або зробити спробу спробувати якісь нові відчуття, які були невідомі раніше з іншими партнерами. Не будемо забувати, що при вступі на шлях пошуків чуттєвих насолод, кожен неминуче прирікає себе на невдачі і розчарування, створюючи власну сім’ю. Якщо вести постійну гонку «на повних обертах» за радощами в еротичній сфері, це не може не торкнутися і фізичного самопочуття жінки або чоловіки. При виборі життєвого стилю провідна роль належатиме вродженим якостям і набутому досвіду кожної людини.

Важливо зробити правильний вибір

Деякі люди бачать в шлюбі виключно джерело сексуального задоволення, які дарують один одному дружина і чоловік, при цьому забуваючи про головний постулат в подружньому житті, тобто формування сім’ї. В цьому і полягає суть даної проблеми: адже вибір повинен робитися усвідомлено і відповідально, так як він впливає на дуже і дуже багато. За невпинні пошуки інтимних утіх життя обов’язково візьме свою плату, змусивши відмовитися від багатьох із сімейних радостей. Однак це не означає, зрозуміло, що немає прекрасних шлюбів, подружжя в яких є ідеальними коханцями, які не втомлюються обдаровувати одного любов’ю, дружбою і чуттєвими насолодами.

Залишити відповідь