Лікар-гастроентеролог: послуги, коли звернутися

Система травлення людини складається з великої кількості органів, патології яких на початкових стадіях майже не проявляються. Це шлунок, тонкий та товстий кишківник, печінка, жовчний міхур, протоки, підшлункова залоза. Якщо виникли проблеми та необхідний лікар гастроентеролог у Києві, варто записатися на прийом до клініки «Візіум», де приймають досвідчені фахівці.

Щоб процес травлення завжди проходив правильно, потрібно, щоб усі органи правильно працювали. Проблеми зі шлунково-кишковим трактом носять тимчасовий чи постійний характер. Буває, що вони зумовлені невідповідною їжею (наприклад, занадто гострою або жирною) і проходять самі. Але в деяких випадках симптоми повторюються навіть при нормальному харчуванні, тоді захворювання набуває хронічної форми.

Як відбувається відвідування гастроентеролога

Люди приходять до фахівця, який займається лікуванням органів травної системи з різних причин. Одні це роблять вперше, інші відвідують лікарі періодично, щоб перевіряти свій стан. Останнє потрібно робити тим, хто страждає на хронічні хвороби. Якщо пацієнт звертається зі скаргами на шлунок, печінку, підшлункову, тоді лікар уточнить симптоми, запитає, коли вони з’являються.

Наступний етап – діагностика для правильної постановки діагнозу. Спочатку гастроентеролог проводить візуальний огляд, зокрема пальпацію, аускультацію, перкусію хворого органу, якщо це можливо. Пацієнту потрібно буде проаналізувати, а також пройти апаратні дослідження. До найпоширеніших належать тести на хелікобактер пілорі, копрограма, рентгенографія та багато іншого.

Після отримання результатів лікар точно бачить клінічну картину, підтверджує чи заперечує початковий діагноз. Залежно від тяжкості патологічного процесу, наявності супутніх захворювань та інших моментів лікар призначає ефективне лікування. Пацієнту завжди озвучують діагноз, розповідають, що він означає, як проходить та чим характеризується хвороба.

Коли необхідний візит до гастроентеролога

Навіть якщо нічого не турбує, періодично не завадить проходити обстеження для запобігання та профілактики патологій. Далеко не всі дотримуються правил здорового харчування та вибирають справді здорові продукти. Харчування безпосередньо впливає на стан шлунково-кишкового тракту. У тих, хто зловживає жирною, гострою, солоною їжею, згодом можуть виникати проблеми.

Гастроентеролог у клініці Візіум на Позняках приймає як дорослих, так і дітей, адже порушення в роботі ШКТ можливі в різному віці. Підлітки часто стикаються з різними патологіями, знову ж таки, через неправильне харчування. Прояви захворювань шлунка, печінки чи інших органів травлення не можна ігнорувати.

Гастроентеролог

 

Необхідно записатися на прийом до лікаря за наявності таких симптомів:

  • біль у лівому чи правому підребер’ї, у зоні навколо пупка;
  • нудота та блювання, що виникають як після приймання їжі, так і незалежно від нього;
  • відрижка, відчуття гіркоти чи кислоти в роті, неприємний запах із рота;
  • тривала діарея, запор, які не проходять навіть після корекції харчування;
  • печія, пожовтіння шкірних покривів.

Гастроентеролог займається лікуванням різних захворювань. До нього звертаються при хронічному гастриті, гастродуоденіті, виразковій хворобі, коліті, холециститі. Цей лікар полегшує стан хворого в періоди загострень, коригує харчування та підбирає дієту. У клініці «Візіум» є все необхідне для лабораторних та апаратних досліджень.

Джерело: visium-clinic.com.ua