Синяк-off

Синяк-off – лікарський засіб, що виготовляється у формі гелю для дуже швидкого видалення синців. Інструкція до Синяк-off свідчить, що даний лікарський засіб прискорює процеси регресії синців і синців на обличчі й тілі.

Лікарський засіб Синяк-off характеризується здатністю значно прискорювати процеси фізіологічного зникнення синців (гематом), що локалізуються (розташованих) на різних ділянках тіла або особи.

Лікарський препарат Синяк-off також сприяє прискоренню розсмоктування синців шляхом поліпшення процесів мікроциркуляції, дренажу і відтоку лімфи.

Також даний лікарський засіб ефективно викликає зменшення набряклості і припухлості після отриманих травм, оперативних втручань на ділянці обличчя, переважно під очима.

Відгуки про Синяк-off свідчать, що даний лікарський засіб ефективно сприяє зменшенню запальних процесів шкірних покривів.

Який чинить ефект даного препарату обумовлений знаходяться в його складі компонентами: екстрактом медичної п’явки, пентоксифілін, етоксідігліколем.

Гірудин, екстракт з медичної п’явки характеризується здатністю ліквідувати причини і прояви венозного застою, посилювати кровопостачання ділянок тіла (на які наноситься препарат Синяк-off). Також він має знеболюючу і деяким протизапальним ефектом. Під його дією відбувається поліпшення процесів місцевої мікроциркуляції крові, зменшується можлива ймовірність розвитку тромбозів, відбувається зменшення набряків і загальної набряклості. Передбачається його рефлексогенні вплив при місцевому використанні лікарського препарату Синяк-off.

Пентоксифілін, що входить до складу даного препарату, покращує процеси мікроциркуляції, є ангіопротектором, пригнічує (пригнічує) фермент фосфодіестеразу.

Етоксідігліколь, що входить до складу даного лікарського засобу, є допоміжною речовиною і являє собою розчинник-основу для інших компонентів препарату.

Показання до прийому Синяк-off

Синяк-off – інструкція
Синяк-off – інструкція

Застосування Синяк-off показано з метою зменшення і більш швидкої регресії (зникнення) синців і синців на обличчі й тілі, синців і припухлості після отримання травм і оперативних втручань.

Протипоказання

Використання лікарського препарату Синяк-off протипоказано при нижче перерахованих станах і захворюваннях:

  • підвищеної чутливості до діючих агентам засоби Синяк-off,
  • гемофілії,
  • порушеннях згортання крові,
  • геморагічних діатезах,
  • індивідуальна непереносимість кошти Синяк-off.

Побічні ефекти

Інструкція до Синяк-off не містить в своєму тексті будь-яких згадок про можливі побічні ефекти даного лікарського засобу. Однак, не можна виключати можливо розвитку алергічних реакцій.

Запобіжні заходи при прийомі Синяк-off

Інформація про безпеку застосування даного лікарського препарату у вагітних і годуючих грудьми відсутня.

Перед початком застосування препарату рекомендовано отримання консультації лікаря.

Залишити відповідь