Цигапан

Цигапан – біологічна активна добавка, яку виготовляють з порошку перетертих рогів північного оленя. Характеризується здатністю надавати імуномодулюючу, адаптогенну, антиоксидантну, відновну та репаративну дії.

Інструкція до Цигапану свідчить, що він містить в своєму складі 63 мікроелемента і макроелементи, кальцій і фосфор, близько 20 амінокислот, колагенові білки, 12 вітамінів, протеоглікани, похідні нуклеїнових кислот, глікозаміноглікани, фосфоліпіди. Відгуки про Цигапан свідчать, що він сприяє підвищенню та нормалізації імунітету і працездатності. Біологічно активні компоненти, що знаходяться в складі даного продукту Цигапан, беруть участь в регуляції в організмі обміну речовин, переважно – вуглеводного і жирового (ліпідного).

Інструкція цигапану
Інструкція цигапану

Цигапан сприяє нормалізації і підвищення захисних сил і імунітету, психоемоційної активності, працездатності. Крім того, викликає нормалізацію життєвого тонусу, поліпшення процесів росту і психомоторного розвитку. Викликає поліпшення функціонального стану серцево-судинної, ендокринної, сечостатевої систем, а також процесів кровотворення. Також, виробники даного продукту заявляють, що він сприяє нормалізації рівнів цукру і холестерину в крові, функціональних показників трансаміназ печінки, зниження ризиків виникнення серцево-судинних захворювань і цукрового діабету. Сприяє зміцненню кісток і кісткової тканини в цілому, зменшення термінів консолідації (заращения) переломів, загоєнню ранових процесів, виведенню з організму токсинів, отрут і радіонуклідів.

Показання до прийому Цигапану

Застосування Цигапану показано в складі комплексного лікування для підвищення ефективності основного лікування при таких захворюваннях, як цукровий діабет, остеопороз різної етіології, захворювання і патології щитовидної залози, метаболічний синдром, гастрит, ішемічна хвороба серця, патології і захворювання печінки, гепатити, туберкульоз легенів, захворювання сечостатевої сфери, бронхіальна астма, захворювання, які супроводжуються зниженням імунітету, атопічний дерматит, переломи і ранові процеси, харчові токсикоінфекції, відпрацьовано тичних лікарськими препаратами, стану, викликані радіаційним ураженням.

Також, може застосовуватися в якості адаптогена, підвищує неспецифічну опірність всього організму до шкідливих впливів, при підвищеній втомлюваності, зниженої працездатності, стресах, анорексії, профілактиці акліматизації, прискорення процесів одужання.

Протипоказання Цигапану

Застосування Цигапану протипоказано при вагітності, алергічних реакціях на компоненти біологічної добавки, в дитячому віці, при годуванні груддю, захворюваннях печінки, важко протікають захворюваннях нирок.

Побічні ефекти Цигапану

Застосування засобу Цигапан може викликати появу алергічних реакцій і безсоння.

Запобіжні заходи при прийомі Цигапану

Засіб Цигапан не належить до лікарських фармацевтичних препаратів. Перед початком його застосування потрібна консультація лікаря.

Залишити відповідь