Як займатися в фітнес клубі дівчатам без спортивного досвіду?

Аби гарно виглядати і добре почуватися недостатньо хорошої генетики, адже тілу потрібні фізичні навантаження, які можна забезпечити, відвідуючи фітнес клуб Київ . Хтось із підліткового віку ходить до спортзалу, інші потрапляють туди пізніше. Початківцям завжди важко, причому не лише фізично, а й морально, адже треба перебороти себе та займатися незвичною справою. Також складнощі виникають із виділенням часу та вибором способу організації занять. Варіантів, як тренуватися, кілька:

 • прийти до тренажерної зали та домовитися про індивідуальні заняття;
 • купити абонемент та самостійно освоювати спортивне обладнання – від такого варіанта краще відмовитись, оскільки є ризик не розрахувати навантаження та нашкодити здоров’ю;
 • записатися на фітнес, пілатес та інші популярні види спорту, у клубах з басейном також проводяться заняття з аквааеробіки.

Щоб визначитися, потрібно зрозуміти, навіщо ви приходите до фітнес клубу, як часто хочете займатися, чи маєте протипоказання до якихось видів навантажень.

На що варто зважати, якщо вирішили ходити в фітнес клуб?

Зважившись нарешті на заняття в спортклубі, багато дівчат хочуть всього й одразу. Але до організації тренувального процесу потрібно підходити з розумом. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть отримати від походів на фітнес, пілатес Київ чи силових тренувань одночасно користь та задоволення:

 • не чекайте фантастичних результатів після кількох походів до тренажерної зали;
 • не порушуйте правила безпеки, з якими вас ознайомлять під час першого відвідування;
 • чітко виконуйте інструкції тренера;
 • для максимального ефекту дотримуйтесь правильного харчування та відмовтеся від шкідливих звичок.

Умовно всіх відвідувачок спортзалу можна поділити на три групи залежно від поставленого завдання: схуднення, нарощування м’язової маси, підтримання тіла у тонусі. У першому випадку потрібно комбінувати кардіо та силові тренування, у другому зробити акцент на силових вправах, а у третьому взяти за основу саме аеробні навантаження.

Фітнес-клуб для початківців
Програма фітнес-клубу для початківців

Особливості програм для початківців

Рівень спортивної підготовки у дівчат буває різним і залежить від багатьох факторів: способу життя та професії, віку, стану здоров’я та хронічних захворювань. Бажано ще на етапі пошуку фітнес клубу обговорити з потенційним тренером найбільш вдалий формат занять з урахуванням поставленої мети (скидання ваги, нарощування м’язової маси, корекція фігури тощо).

Програма для початківців з мінімальною підготовкою має відповідати наступним вимогам:

 • містити вправи на всі групи м’язів;
 • передбачати поступове збільшення навантаження;
 • поєднувати силові та аеробні вправи;
 • починатися з розминки.

Заняття для новачків обов’язково відбуваються під контролем тренера.