Жіноча краса і нерви

Ви коли-небудь помічали, що жінки більш бурхливо реагують на події в житті? І це правильно, за своєю природою жінки більш емоційні і чутливі. Але ця емоційність іноді може коштувати дуже дорого. Жіноча краса дуже потерпає від цього. Ще Дейл Карнегі у своїх багатомільйонних працях писав:

… Мало що може так швидко зістаритись і зіпсувати зовнішність жінки, як почуття занепокоєння. Воно змінює вираз обличчя. Змушує стискати щелепи і покривати обличчя зморшками. Волосся сивіє, а часом і випадає. Псується колір шкіри обличчя. На ґрунті занепокоєння можуть руйнуватися і зуби .

Як менше нервувати і зберегти красу

Милі дами, коли ви починаєте нервувати і сильно переживати згадайте цю фразу відомого психолога і просто успішної людини і згадайте метод позбавлення від занепокоєння, описаний нижче. Дуже простий і в той же час дуже дієвий метод.
Коли ви починаєте нервувати і переживати, візьми купюру такого номіналу як і ступінь ваших переживань в даний момент. Невеликі переживання – 100 гривень, трохи більше – 200 гривень, зовсім місця собі не знаходите – 500 гривень. А тепер спаліть її! Спалили? Чи не можете? Як так, це ж гроші, як їх можна палити …

Правильно! Гроші палити не можна. А тепер подумайте, скільки здоров’я забирають у вас ці нерви (іноді по зовсім дріб’язковим справах) … Цим самим занепокоєнням ви спалюєте ті ж самі гроші (а може і в кілька разів більше). Адже ви будете витрачати їх на лікування, на відновлення організму і своєї краси. Може не прямо зараз, не найближчим часом, але поплатитися доведеться – нервові клітини не відновлюються, – нехай навіть ця плата і буде відкладена у часі.

Згадайте, в яку суму може обійтися ваше занепокоєння в майбутньому. Ніколи не тратте свої нерви даремно. Головне при цьому залишайтеся такими ж емоційними і чуттєвими, але виявляє ці почуття тільки при позитивних події. Це подобається чоловікам! А в інших випадках, як говорив відомий мультяшний герой: «Спокій, тільки спокій»!

Залишити відповідь