Фервітал

Фервітал – біологічно активна добавка, парафармацевтик, ферментований продукт, що містить в своєму складі інактивовані Saccharomyces vini (винні дріжджі). Застосовується даний продукт переважно з метою профілактики і в комплексному лікуванні захворювань травної системи, дисбактеріозів, диспепсії, порушень травлення, гастритів, колітів, токсикоінфекції, харчових алергії, виразкової хвороби.

Містять в складі біологічно активної добавки інактивовані винні дріжджі виду Saccharomyces vini, вирощені на спеціальних зернових поживних середовищах.
У процесі росту на даних зернових середовищах, культури дріжджів синтезують різні незамінних амінокислоти, вітаміни D, С, Р, пектин і цілий ряд багатьох інших біологічних активних біохімічних речовини.

Також в складі даного продукту міститься широкий спектр вітамінів, ферментів, специфічних полісахаридів, органічних кислот – регуляторів цілого ряду процесів в організмі.

Інструкція до продукту Фервітал інформує, що він є ефективним сорбентом. Також він характеризується антитоксическим ефектом при інтоксикаціях різної етіології, включаючи алкогольну. Фервітал є антагоністом умовно-патогенної і патогенної мікрофлори, пригнічуючи процеси росту умовно-патогенних бактерій, відновлюючи баланс природному мікрофлори в шлунково-кишковому тракті. Також виробники запевняють, що даний продукт здатний нормалізувати вміст біфідобактерій і лактобактерій в травному тракті, покращуючи переварювання вуглеводів, жирів (ліпідів) і білків.

Біологічно активна добавка сприяє активізації і нормалізації перистальтики шлунково-кишкового тракту і пасажу вмісту в кишечнику, нормалізації стільця при запорах, прискорюючи виведення пов’язаних токсичних речовин.

Показання до прийому Фервітала

Застосування Фервітала рекомендується з метою профілактики, а також у складі всебічного комплексного лікування дисбактеріозів, порушень травлення, диспепсії, гастриту, ентероколіту, захворювань печінки, підшлункової залози, виразкової хвороби, порушень обміну речовин, кишкових інтоксикацій і токсикоінфекцій, алергічних реакцій, включаючи викликані лікарськими препаратами , а також хронічних запальних і інфекційних процесів. Також може застосовуватися для симптоматичного лікування печії та нудоти.

Протипоказання Фервітала

Інструкція до Фервіталу попереджає, що прийом даної біологічно активної добавки забороняється при алергічних реакціях на неї, індивідуальної непереносимості (включаючи прояви гіперчутливість в анамнезі) компонентів продукту.

Побічні ефекти Фервітала

Відгуки про Фервітале інформують, що застосування даного продукту може спровокувати появу таких побічних явищ, як алергічних реакції, порушення травлення, метеоризм, диспепсичні явища.

Зазвичай вираженість побічних явищ є дозозавісмой, а самі негативні реакції проходять із зменшенням дозування біологічно активної добавки.

Запобіжні заходи при прийомі Фервітала

Перед застосуванням лікарського препарату Фервітал рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Залишити відповідь