Популін

Популін – біологічна активна добавка, що поліпшує функцію і роботу всієї гепатобіліарної системи, а також застосовується при описторхозі і туберкульозі. Містить в своє складі рослинні компоненти – екстракти з кори осики і екстракт з трав’янистою частини рослини солянки холмової. Є сиропообразной непрозорою рідиною буро-коричневого кольору, з гірким смаком, зі слабо вираженим специфічним запахом, дуже легко розчинна у воді, що забезпечує їй високу біодоступність.

Інструкція до Популіну
Інструкція до Популіну

Екстракт з кори осики багатий феноглікозід (Саліцин, салікортіном, тремулаціном, тремулоідіном і іншими), ефірними маслами, ароматичними кислотами, дубильними речовинами, вищими жирними кислотами (капринової, лауриновой, миристиновой, пальмітинової, і іншими), вуглеводами (глюкозою, фруктозою, сахарозою ), аскорбінової кислотою. Екстракт з кори осики характеризується загальнозміцнюючим, антігельмінтним, протимікробну, жовчогінну, протизапальну дію. Наявність в екстракті кори осики гірких глікозидів забезпечує її застосування для поліпшення апетит. Фармакологічні ефекти екстрактів з кори осики грунтуються на властивостях похідними салігеніну – популін, Саліцин, тремулоідіном, салікортіном, тремулаціном.

Екстракт з солянки холмової багатий гліцінбетаіном, флавоноїдами (тріціном, ізорамнетін, глюкопіранозид), стерінглікозідамі, Аглікон, солями органічних кислот, алкалоїдами (ізохіноліновие структури). Високі концентрації даних активних речовин дозволяє його використовувати як джерело амінокислот. Стерини і флавоноїди забезпечують антиоксидантну дію. В екстракті рослини присутні багато мікро- і макроелементи.

Інструкція до популін свідчить, що гельмінтоцідное вплив грунтується на фенолглікозіди, дубильні речовини, органічних кислотах (яблучна, бензойна, аскорбінова), ефірні масла, салікоза забезпечують наступ жовчогінний, протизапальний, бактерицидний, спазмолітичний ефекту даної біологічної добавки.

Показання до прийому Популіну

Застосування популін показано при гострому і хронічному опісторхозу – при наявності протипоказань до хлоксілом і празиквантелом, а також при проведенні повторних курсів дегельмінтизації.
Популін може застосовуватися при туберкульозі легенів як засіб, для нормалізації функції гепатобіліарної системи і запобігання розвитку побічних ефектів від застосування протитуберкульозних препаратів. Популін може застосовуватися при дискінезіях жовчного міхура, холангітах, холециститах, гепатохолециститах.

Протипоказання Популіну

Застосування популін протипоказано при вагітності, алергічних реакціях на рослинні екстракти в складі даного засобу, при періоді годування грудьми, при загостреннях і декомпенсації захворювань шлунка і кишкового тракту, а також в дитячих вікових групах.

Побічні ефекти Популіну

Відгуки про популін свідчать, що його застосування може викликати появу алергічних реакція на рослинні компоненти в складі біологічної добавки.

Запобіжні заходи при прийомі Популіну

Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Залишити відповідь