Нагіпол

Нагіпол являє собою цілу лінію засобів, створених на основі пивних дріжджів за оригінальною технологією, яка не має аналогів. Завдяки застосуванню цієї технології, біоактивні речовини легше засвоюються організмом, при цьому не викликають алергічних реакцій і не створюють основи для відкладення жирів. До складу засобів лінії Нагіпол входить кілька видів амінокислот, вісім з яких незамінні для нашого організму. Крім того, до складу Нагіпол входять вітаміни групи В такі, як В1, В2, В6, вітаміни E, F, H і інші, мікро- і макроелементи, вуглеводи, ферменти, нуклеотиди, нижчі і вищі пептиди, полісахариди, ліпіди і інші не менш цінні складові.

Показання до прийому Нагіполу

Препарати серії Нагіпол слід застосовувати в таких випадках: гіпо- і авітаміноз, знижена опірність організму до захворювань простудного типу, білкове голодування, залізодефіцитна анемія, реконвалесценція в період після операції і при значних втратах крові, онкологічні захворювання, фурункульоз, гепатит, інфекційні захворювання шлунково кишкового тракту. Препарат може використовуватися як профілактичний засіб в районах, де рівень радіації перевищує норму.

Склад Нагіполу
Склад Нагіполу

Інструкція до Нагіполу вказує, що даний лікарський засіб може використовуватися при комплексній терапії захворювань серцево-судинної і дихальної системи.

Показаннями до прийому Нагіполу також є: гострі і хронічні отруєння шкідливими органічними сполуками і важкими металами; порушення процесів в системі травлення; нервове, розумова і фізична перевтома; надмірні фізичні навантаження. Використовується Нагіпол і для збільшення м’язової маси.

Слід зазначити, що Нагіпол-1 може ефективно використовуватися при порушеннях вуглеводного обміну, захворюваннях серця, екземі, подагрі, втоми і нервозності. Нагіпол-2 є відмінним джерелом енергії для організму, регулює травні процеси, підтримує імунологічний статус організму.

Відгуки про Нагіпол свідчать про високу ефективність даного лікарського засобу. Лікарі стверджують, що кошти даної лінії застосовуються в різних галузях медицини і надають багатофункціональну вплив на організм.

Нагіпол також показаний тим, хто проходить курс радіо- і хіміотерапії при ракових захворюваннях.

Нагіпол: протипоказання

Препарати з серії Нагіпол не рекомендується застосовувати при підвищеній чутливості до одного або ж кількох компонентів, що входять до їх складу.

Крім цього, Нагіпол-1 не рекомендований пацієнтам, що страждають грибковими захворюваннями, а також остеопорозом.

Жінки, що виношують дитину, а також вигодовують його грудьми можуть вживати препарати серії Нагіпол після попередньої лікарської консультації.

Нагіпол: побічні ефекти

Практика застосування препаратів Нагіпол показує, що побічні дії практично відсутні.

У той же час, застосування препарату Нагіпол-1 з серії препаратів Нагіпол може провокувати посилення розвитку грибкових захворювань, посилення апетиту.

Застосування Нагіполу також може спровокувати розвиток алергічних реакцій (свербежу, кропив’янки).

Залишити відповідь