Літолізін

Літолізін – біологічно активна добавка, лікарський засіб для лікування жовчнокам’яної хвороби. Літолізін надає размягчающее вплив на жовчні камені, сприяє їх розчиненню, роздроблення, зменшення в обсязі і подальшого їх виведення.

Літолізін включає до свого складу 17 лікарських трав рослин, абсолютна більшість з яких виростає на території Росії. Лікарський засіб містить у собі екстракти аптечної ромашки, піщаного безсмертника, насіння розторопші, ягоди шипшини, насіння коріандру, насіння пахучого кропу, подрібнені квітки календули, м’яти перцевої листя, листя кропиви, листя мати-й-мачухи, лікарський шавлія, шишки хмелю, кореневище перстачу, траву материнку, ерву шерстистого, горець пташиний, зелені частини рослини і квіти деревію.

Інструкція до Літолізіну говорить, що дана біологічно активна добавка сприяє розчиненню і подальшого виведення холестеринових і змішаних жовчних каменів, а також здатна впливати і на коричневі пігментні конкременти.

Літолізін – інструкція
Літолізін – інструкція

Відгуки про Літолізіне свідчать, про найбільшої ефективності застосування даної біологічно активної добавки на ранніх стадіях жовчнокам’яної хвороби.

Показання до прийому Літолізіна

Застосування Літолізіна показано в наступних випадках:

  • для лікування жовчнокам’яної хвороби,
  • розчинення конкрементів в жовчному міхурі,
  • протизапальне лікування при хронічному холециститі, холангіті, панкреатиті,
  • нормалізація відтоку жовчі, запобігання розвитку застою жовчі,
  • лікування дискінезії жовчовивідних шляхів,
  • нормалізація моторно-евакуаторної функції жовчних шляхів, а також кишечника,
  • нормалізація процесів обміну речовин, включаючи ліпідний (жировий),
  • виведення недоокислених продуктів метаболізму, включаючи холестерин,
  • нормалізація функціонування печінки і підшлункової залози,
  • з профілактичною метою для попередження виникнення і збільшення в розмірах жовчних каменів і конкрементів.

Протипоказання Літолізіна

Лікарський засіб Літолізін протипоказано до використання у вагітних, які годують груддю, у осіб з алергічними реакціями на будь-який з складових компонентів біологічно активний добавки.

Побічні ефекти Літолізіна

Хоча виробником не вказані будь-які побічні ефекти Літолізіна, проте, можливе виникнення алергічних реакцій на рослинні компоненти даного засобу.

Запобіжні заходи при прийомі Літолізіна

Перед самостійним застосуванням біологічно активної добавки Літолізін необхідно відвідати лікаря, для отримання консультації про ефективність і доцільність застосування цього засобу саме у даної особи.

Не слід забувати, що подібна тактика лікування каменів і конкрементів в жовчному міхурі ні в якому разі не повинна бути показанням до відмови від оперативного лікування, так як слід враховувати, що на часткове або повне руйнування і подальше виведення каменів може піти від декількох місяців до 2 – 3 років, в залежності від розмірів конкрементів і типу структур, що утворюють їх.

Залишити відповідь