Мультимен

Мультимен є біологічно активною добавкою (БАД), що випускається у вигляді капсул і використовувану для добавки до їжі. Вона забезпечує додаткове надходження в організм людини вітамінів С і групи В, арбутина, схізандріна, флавоноїдів, панаксозидов і мінеральних речовин.

Біологічно активна добавка до їжі Мультимен відноситься до групи БАД впливають на гуморальні фактори, що регулюють обмінні процеси в організмі, це підгрупа добавок володіють загальнозміцнюючим і тонізуючу дію. До її складу входять лікарські рослини, що володіють властивостями зміцнення імунної системи організму людини, які надають тонізуючу і очищаючу дію на нього.

Випуск Мультимена в пролонгованої формі забезпечує оптимальне надходження вітамінів в організм і знижує їх втрату з сечею. Препарат забезпечує стабільний рівень корисних речовин в крові протягом тривалого проміжку часу.

Дана інструкція до Мультимену носить ознайомчо-інформаційний характер. До початку застосування БАД необхідна обов’язкова консультація з лікарем.

Показання до прийому Мультимена

Для загального зміцнення організму, регуляції обмінних процесів.

Деякі рекламні відгуки про Мультимен характеризують його як препарат здатний збільшити потенцію чоловічого організму.

Арбутин що міститься в Мультимені має антисептичну впливом на сечовий міхур.

Схізандрін має стимулюючий вплив на серцево-судинну і центральну нервову систему, він має добре вираженим збудливим ефектом.

Панаксозіди – речовини, виділені з женьшеню, мають здатність підвищувати захисні сили організму по відношенню до негативних факторів зовнішнього середовища. Вони впливають на вироблення антитіл, процеси кровотворення і біосинтезу основних органічних сполук. Здатні підвищувати стійкість організму до різних видів іонізуючого випромінювання. Є відомості про позитивний вплив цих речовин на збудливість, таким чином впливає на імпотенцію.

У незначних концентраціях панаксозіди стимулюють дихальний і судиноруховий центри, розташовані в довгастому мозку.

Доведено позитивний вплив на працездатність організму, поліпшення пам’яті і загального самопочуття людини, особливо що займається інтелектуальною працею.

Женьшень посилює скорочення серця, нормалізує артеріальний тиск.

Протипоказання Мультимена

Використання біологічно активної добавки Мультимен протипоказано при індивідуальній непереносимості входять до її складу компонентів, при гіпертонічній хворобі, підвищеній нервовій збудливості, порушеннях ритму роботи серця, безсонні.

Що входить до складу Мультимена женьшень протипоказаний при алкогольному сп’янінні.

Побічні ефекти Мультимена

Що входять до складу Мультимена компоненти можуть мати негативним впливом на організм людини. Так, є відомості про канцерогенних властивостях арбутина, хоча дані клінічних досліджень, що підтверджують такий вплив на сьогоднішній день відсутні. При підвищеній дозі панаксозидов може проявлятися седативний ефект препарату.

Залишити відповідь