Промісан

Промісан – біологічно активна добавка, розроблена для поліпшення функції жіночої статевої системи. В інструкції до Промісану відзначено, що цей медичний засіб відновлює чутливість зростаючих пухлин до медичних препаратів, блокує ріст ракових пухлин, зупиняючи процес ділення клітин, усуває процеси розростання метастаз. Ці здібності Промісана проявляються завдяки двом активним рослинним компонентам, що входять до його складу: епігаллокатехін-3-галлат і індол-3-карбінолу.

Промісан – це біологічно активна добавка, розроблена для поліпшення функції жіночої статевої системи.

У нашій країні з кожним роком статистика з онкологічних захворювань збільшується в геометричній прогресії. Реєструються тисячі нових хворих з діагнозом «онкологія», причому стадія захворювання практично не дає людині шансу вижити. На жаль, діагностувати рак на ранніх стадіях розвитку захворювання наша апаратура і лікарі ще не можуть, тому ми займаємо одне з перших місць в світі по летальних наслідків від раку.

Рак не вибирає свої жертви. І у дорослого чоловіка, і у маленької дитини може розвинутися ця страшна хвороба. Але, все ж за статистикою найчастіше рак вражає жінок, а найбільш вразливими органами стає жіночі груди і репродуктивна система.

Медицина, на жаль, ще не придумала радикального засобу, який може вилікувати рак на важких стадіях. Але є лікарські препарати, що допомагають боротися із захворюванням на 1-2 стадії хвороби. До них можна віднести і біодобавку Промісан для жіночої статевої системи, інноваційну розробку вчених НДІ молекулярної медицини Московської Медичної Академії ім. І. М. Сеченова, всього 3 роки тому впроваджену на вітчизняний ринок. В інструкції до Промісану відзначено, що даний засіб сприяє відновленню чутливості зростаючих пухлин до лікарських препаратів, пригнічує ріст ракових пухлин, зупиняючи процес ділення клітин, усуває процеси розростання метастаз.

Ці здібності Промісана проявляються завдяки двом активним рослинним компонентам, що входять до його складу: епігаллокатехін-3-галлат і індол-3-карбінолу. Крім них кожна капсула препарату містить цілий мінеральний «коктейль» із заліза, селену, марганцю, цинку, йоду і міді.

Інструкція до Промісану
Інструкція до Промісану

Показання до прийому Промісана

Відзначаючи у відгуках про Промісан його яскраво виражену протипухлинну дію, яке дозволяє проводити профілактику пухлинних захворювань, що розвиваються в жіночих органах, гінекологи рекомендують його пацієнткам для корекції передпухлинних і гіперпластичних захворювань. Призначається Промісан для профілактики онкології молочної залози, шийки матки і її дисплазії. Крім того, препарат ефективний при хіміотерапії і в період післяопераційної реабілітації для попередження розвитку метастаз. До того ж багато лікарів часто призначають прийом препарату при інфекційних ускладненнях після аборту.

Протипоказання до прийому Промісана

Промісан – це негормональний засіб, тому застосування Промісана (навіть протягом тривалого періоду) абсолютно безпечно. Але його не рекомендується застосовувати жінкам в період вагітності, природного годування, а також жінкам, які приймають лікарські препарати, що знижують рівень кислотності шлункового соку з фармакологічної групи H2-блокаторів, антацидів та інгібіторів протонного насоса.

Побічні ефекти Промісана

Завдяки рослинним компонентам, Промісан нетоксичний, але може давати побічні ефекти, які проявляються нудотою (якщо приймати Промісан натщесерце) або алергічною реакцією (свербіж, почервоніння шкіри, дерматити).

Перед початком терапії із застосуванням біодобавки Промісан рекомендується проконсультуватися з лікуючим гінекологом.

Залишити відповідь