Будь-яка позиція при статевому акті вам підійде?

На думку такого авторитету в області сексології, як Ван де Вельде, зміна позицій при статевому акті грає досить помітну роль в боротьбі з сексуальним пересиченням і одноманітністю в статевого життя. Ініціативність і винахідливість, помножені на детальний аналіз сексуальних реакцій партнера, – ефективна зброя, яка може забезпечити успіх – радість і задоволення від статевого життя. Деякі з молодих людей вважають, що достатньо погортати видані за кордоном посібники, де говориться, наприклад, про всіх 240 японських позиціях при коїтус, потім трохи «потренуватися» – і можна ні про що не турбуватися в сімейному житті, якій гарантовані попутний вітер і безхмарна сонячна погода. Ця докорінно помилкова точка зору заважає, а іноді і просто шкодить молодому подружжю, які прагнуть подолати виникаючі труднощі у взаєминах.

Індивідуальні особливості при виборі пози для сексу

Я, як гінеколог, неодноразово переконувалася в тому, що будь-яка позиція повинна застосовуватися тільки з урахуванням індивідуальних особливостей партнерів: наприклад, поза, зручна для багато разів народжували жінки з просторим піхвою, зовсім не обов’язково повинна сподобатися жінці з статурою підлітка і невеликий промежиною і т . п. При виборі оптимальної позиції не треба забувати про розташування клітора, особливо про його віддаленості від входу в піхву. Висновок дуже простий: підбираючи позицію, слід враховувати особливості партнера, керуватися міркуваннями, які повинні гармонійно співвідноситися перш за все не з власним «я», а з можливостями, дарованими природою вашому партнерові або партнерці.

Розповідаючи про позиції, я зупинюся дуже коротко на головних особливостях – з урахуванням умов, при дотриманні яких вони найбільш дієві в досягненні статевої гармонії. При цьому, зрозуміло, не можна скидати з рахунків ті відмінності, які проявляються у чоловіка і жінки в сприйнятті сексуальних подразнень, що впливають на їх статеві органи під час коїтусу.

Як задовільнити жінку

Оскільки більшість сексуальних дій, якими чоловік збуджує жінку, доводиться на період попередніх пестощів, що передують зносин, то в процесі самого статевого акту основною «козирною картою» є, як ви здогадуєтеся, вміння регулювати його тривалість, змінювати ритм фрикций і враховувати розміри статевого члена в стані ерекції. Все це повинно тісно ув’язуватися з особливостями статури партнерки – в іншому випадку вона може відчувати дискомфорт і у неї розвинеться психічна загальмованість. Важливе значення має також статева сумісність партнерів.

Залишити відповідь