Мастофіт

Мастофіт – це спеціальний комплекс, призначений для жінок, в який входить крем і таблетки. Препарат характеризується антиоксидантною дією. Мастофіт відноситься до групи біологічно активних добавок (БАД) і не є лікарським засобом.

У складі комплексу Мастофіт містяться концентрати рослин, які здавна використовуються для лікування мастопатії. Це капуста брокколі і фукус – морська водорість.

У брокколі входить аскорбиген, що є природною пов’язаної формою вітаміну С, і велика кількість індолів. Що знаходиться у всіх представників роду хрестоцвітних індол-3-карбінол є біологічно активна речовина. Він характеризується яскраво виражені антиоксидантні властивості і надає захищає вплив на організм, не допускаючи негативного впливу вільних радикалів. В організмі це біологічно активна речовина виконує функцію регулювання ферментативної активності в перші дві фази обміну «багатофункціональних оксидаз». Для цієї речовини характерно виконання захисної функції по відношенню до окремих форм онкологічної патології. Недостатня активність «багатофункціональних оксидаз» в організмі жінки є причиною накопичення надлишків естрогену. В результаті цього може спостерігатися поява естрогензалежних пухлин, міоми матки, ендометріозу і розвиток мастопатії. Індол надають переважна вплив на клітини тих видів раку, які є естрогензалежні.

Інструкція до Мастофіту
Інструкція до Мастофіту

Унікальним джерелом природного йоду є фукус. Є дані клінічних спостережень, які свідчать про позитивну кореляцію між показниками одужання жінок хворіють на мастопатію і споживанням природних форм йоду. Оскільки природний йод являє собою легкоусвояемую форму, він не призводить до тих ускладнень, які виникають в результаті застосування неорганічного йоду.

Що входять до складу крему Мастофіт ефірні масла природного походження характеризуються хорошою розчинність в жирах і тому легко потрапляють в організм через шкірні покриви.

Показання до прийому Мастофіта

Мастофіт рекомендується застосовувати при різних порушеннях в жіночому організмі, викликаних впливом жіночих статевих гормонів (естрогенів). До естрогензалежних захворювань, при яких показано застосування препарату, можна віднести фіброзно-кістозна і дифузну мастопатії, набухання молочних залоз, патологічні зміни молочних залоз, ендометріоз, передменструальний синдром і міому матки.

Мастофіт надає профілактичну дію і сприяє зниженню ризику утворення тих видів раку, які мають естроген-залежну природу.

Протипоказання Мастофіта

Мастофіт протипоказаний при підвищеній чутливості до даної біологічної добавці або окремих її компонентів. Не рекомендується застосовувати добавку при виношуванні вагітності і при грудному вигодовуванні.

Побічні ефекти Мастофіта

Застосування Мастофіта може призводити до алергічних реакцій.

Відомості про передозування препарату відсутні.

Запобіжні заходи при прийомі Мастофіта

Слід пам’ятати про те, що Мастофіт не є лікарським препаратом, тому не може використовуватися як терапевтичний засіб.

Для досягнення найбільш повного ефекту від застосування даного БАДа, слід практикувати одночасне застосування крему і таблеток Мастофіт.

Залишити відповідь