Плантіокс

Плантіокс – біологічно активна добавка нового покоління, яка призначена для поліпшення загального стану організму, надаючи загальнозміцнюючу дію.

Таке позитивний вплив на людський організм досягається унікальним складом препарату, кожен компонент якого (вірніше його хіміко-біологічний комплекс) виконує свої функції в організмі людини і має при цьому характерний тільки для нього механізм дії. Ці 18 активних компонентів в комплексі забезпечують повний захист організму від шкідливого впливу вільних радикалів.

1 таблетка Плантіокса складається з екстракту зеленого чаю, шкірки винограду, кори сосни середземноморської (пікногенол), календули, селен, видобутий з гороху, порошок з томатів і ягід чорниці з проантоціанідіни. Наступний блок становлять хімічні речовини, мікроелементи і вітаміни: вітамін С (аскорбінова кислота), вітамін Е (альфа-токоферол), ацетат ретинолу (вітамін А), мононитрат тіаміну (вітамін В1), пантотенат D кальцію (вітамін В5), піридоксину гідрохлорид ( вітамін В6), біофлавоноїд цитрусових, екстракт лікопіну, мідний комплекс хлорофілу, хелат амінокислоти марганцю, ресвератол. А допоміжні компоненти Плантіокса – мікрокристалічна целюлоза, магнію стеарат, кукурудзяний крохмаль і діоксид кремнію.

Показання до прийому Плантіокса

Плантіокс призначається лікарями в тих випадках, коли необхідно профілактичний захист організму. Так, застосування Плантіокса лікарі рекомендують для попередження появи або подальшого розвитку серцево-судинних захворювань, запальних процесів в бронхах і легенях апараті людини, підтримки нормального функціонування органів зору.
Плантіокс захищає імунну систему, тим самим мінімізуючи можливість «підхопити» вірус і подальший розвиток інфекційно-запальних процесів в організмі.

Крім вищевказаних властивостей, препарату властива здатність покращувати загальний стан організму, що відзначають у своїх відгуках до Плантіокса численні пацієнти, знімати втому і стрес, збалансувати рівень інсуліну в крові і холестерину, нормалізувати артеріальний тиск.

І, нарешті, вітамін А, що входить в Плантіокс, є справжнім «молодильні яблучком», яке сприяє омолодженню організму.

Протипоказання Плантіокса

Інструкція до Плантіоксу не вказує на спеціальні протипоказання до прийому препарату. А загальними обмеженнями при прийомі препарату є індивідуальна непереносимість компонентів Плантіокса організмом, алергія або гіперчутливість організму до них.

Не бажано приймати препарат вагітним жінкам (особливо в першому триместрі), період лактації, а також годування дитини грудьми.

Побічні ефекти Плантіокса

В результаті клінічних досліджень, а також під час прийому препарату пацієнтами за рамками програми тестування, було встановлено, що серйозних побічних ефектів з боку організму не було виявлено.

Лише в поодиноких випадках (0,0005%) були зафіксовані побічні явища у вигляді легких алергічних реакцій (почервоніння на шкірі, висип, кропив’янка, свербіж).

Залишити відповідь