Суставіт

Суставіт – фітопрепарат, який призначається для лікування і профілактики захворювань переважно суглобів.

Який чинить ефект кошти Суставіт визначається рослинними компонентами, що знаходяться в його складі.

Коріння лопуха і кульбаби, містять високі концентрації інуліну, флавоноїдів, дубильних речовин викликають ефективне поліпшення обміну речовин, включаючи обмін мінеральних речовин, що утворюють основу кісткової тканини.

Листя брусниці, що містять рутин, органічні кислоти – валеріанову, яблучну, аскорбінову кислоту і мікроелементи сприяють розчиненню відкладаються на кістках і суглобах мінеральних солей. Завдяки капілляроукрепляющее дії листя брусниці, засіб Суставіт сприяє зменшенню болів в суглобах.

Знеболюючий ефект кошти обумовлюється квіткам бузини і коренем кульбаби, протизапальний і загальнозміцнюючий ефект викликається листям брусниці. Органічна сірка, яка перебуває в складі Суставіта є одним з компонентів біосінтезірованія сірковмісних сполук, сприяє зменшенню суглобового і м’язового больового синдрому, запалення і м’язових судом. Також дана сірка входить в структурний склад ферментів, що регулюють процеси біосінтезірованія колагену.

До складу Суставіт форте входять інші компоненти: гідролізат рогів марала, сульфат хондроїтин.

Інструкція до Суставіту свідчить, що даний засіб також має здатність виводити токсичні речовини і покращувати загальний обмін речовин.

Відгуки про суглоби свідчать, що даний засіб здатен знімати запальні прояви, розігрівати суглоби і зроблено для природнього відновлення хрящової тканини.

Показання до прийому Суставіта

Застосування Суставіта показано з метою:

  • проведення профілактики і полегшення перебігу різних захворювань кістково-суглобового апарату,
  • проведення профілактики і лікування артритів, артрозів, остеохондрозів,
  • проведення профілактики захворювань сухожиль і зв’язок
  • прискорення процесів відновлення після перенесених переломів
  • проведення профілактики розвитку пошкоджень опорно-рухового апарату при підвищених фізичних, спортивних навантаженнях,
  • проведення профілактики і полегшення перебігу механічних пошкоджень (вивихів, ударів, розтягнень та інших), які викликають виникнення запальних процесів безпосередньо в суглобах,
  • проведення профілактики і полегшення вікових змін хрящової тканини, що покриває суглобові поверхні кісток.

Протипоказання Суставіта

Застосування Суставіта протипоказано вагітним, жінкам, які годують груддю, дітям, особам з алергічними реакціях на рослинні компоненти фітозасоби.

Побічні ефекти Суставіта

Застосування Суставіта може зумовити розвиток таких побічних ефектів:

можливе виникнення алергічних реакцій,
поява почуття дискомфорту.

Запобіжні заходи при прийомі Суставіта

У разі виникнення будь-яких реакцій потрібно припинити застосування засобу Суставіт і проконсультуватися з вашим лікарем.

https://www.youtube.com/watch?v=bP-pXeAylww

Залишити відповідь