Неоселен

Селен – хімічний мікроелемент, який входить до складу практично кожної клітини в людському організмі і його нестача відразу позначається на самопочутті людини, тому так важливо, щоб його запаси постійно поновлювалися. Саме для цих цілей і розроблений спеціальний препарат Неоселен (міжнародне незапатентірованое назва – Натрію селеніт), який не тільки заповнює дефіцит селену в організмі і є чудовим антиоксидантом, але і підтримує функції ряду ферментів містять селен, що беруть участь в процесах дейодування гормонів.

Неоселен, потрапляючи в організм людини, чинить антигістамінну, антітерратогенное, антимутагенну і антиканцерогенну дію, надаючи лікувально-профілактичний ефект на різні системи організму: дихальну, серцево-судинну, опорно-рухову, нервову та ендокринну.

Показання до прийому Неоселену

Застосування Неоселену рекомендується лікарями при дефіциті селену у дітей і дорослих в районах ендемій.

Як профілактичний засіб (природно, при низькому рівні селену в організмі), Неоселен рекомендується застосовувати при зниженому рівні гемоглобіну (анемія, лейкоз, вагітність), при бронхіальній астмі, діабеті, захворюваннях серцево-судинної системи (ішемічна хвороба, інфаркт міокарда, кардиопатия з порушеннями серцевого ритму, гіпертонія).

Незамінний Неоселен при лікуванні захворювань печінки (включаючи цирози), панкреатиту, сечокам’яної хвороби, пієлонефриту, ендемічного зобу та інших порушень в роботі щитовидки.

Відзначено позитивну дію Неоселен на пацієнтів з діагнозом атеросклероз, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона.

Неоселен має також яскраво виражену протипухлинну дію (пухлини різних видів, міоми, аденоми), тому його рекомендують вживати для профілактики онкозахворювань.

Відгуки про Неоселене дають підставу призначати препарат для зниження негативних наслідків від проникнення в організм токсичних речовин, солей важкий металів, антибіотиків, опромінення.

Крім цього, Неоселен використовується в якості додаткового лікування при відновлювальних лікувальних програмах після важких переломів і паралічу (і, між іншим, для профілактики захворювань опорно-рухової системи: остеохондрозу, артриту, остеодистрофії, артрозу великих і дрібних суглобів, ревматизму).

Протипоказання

Протипоказаннями до застосування препарату є гіперчутливість до селеносодержащіх препаратів або індивідуальна непереносимість їх організмом.

Не можна приймати Неоселен людям, що живуть в зонах, де екологічними службами зареєстровано підвищений вміст селену (у повітрі, воді, ґрунті), а також тим, хто вже переніс отруєння цим хімічним елементом.

Побічні ефекти Неоселену

В інструкції до Неоселену вказані побічні дії препарату – алергічні реакції, які проявляються у вигляді дерматитів на шкірі.

Характерними симптомами передозування Неоселен є дерматити, свербіж, часниковий запах, який виділяє піт і дихання, присмак металу в роті, ламкість нігтів, алопеції, дратівливість, слабкість і підвищена стомлюваність, нудота і блювота, нейропатія.

Залишити відповідь