Церебрамін

Препарат Церебрамін є біологічно активною добавкою. До складу препарату входять активні компоненти – білки і нуклеопротеїни, які отримують з кори головного мозку великих рогатих тварин.

Препарат Церебрамін вибірково діє на клітини мозку людини, надаючи на нього позитивний вплив, прискорюючи відновлення нормального функціонування головного мозку, а також покращуючи пам’ять пацієнта. Препарат Церебрамін володіє також протисудомним ефектом, стабілізуючи впливає на біоелектричну активність мозку людини. Під впливом активних компонентів препарату відбувається підвищення інтегративної функції мозку.

Відгуки про Церебрамін говорять про те, що застосування препарату сприяє поліпшенню пам’яті, кмітливості, допомагає поліпшити здатність орієнтуватися в новій обстановці, Також препарату Церебрамін здатний поліпшити здатність займатися професійною діяльністю, пов’язаною з розумовою працею.

Застосування препарату сприяє зменшенню вираженості і інтенсивності головного болю і запаморочення. Під впливом препарату відбувається нормалізація сну. Препарат Церебрамін сприяє стабілізації емоційного стану.

Показання до застосування препарату Церебрамін

Препарат Церебрамін може бути рекомендований до прийому пацієнтів, які потребують відновлення функціональної працездатності головного мозку, яка могла порушитися внаслідок перенесеної черепно-мозкової травми, крововиливу в мозок, оперативного втручання на головному мозку.

Також препарат Церебрамін показаний до застосування пацієнтам, що страждають на дитячий церебральний параліч, інтелектуально-меністенічними розладами. Препарат може застосовуватися в разі, якщо людина піддається великим розумовим навантаженням.

Показанням до застосування біологічно активної добавки є випадки, коли організм людини піддається впливу різних екстремальних факторів. Препарат Церебрамін рекомендований до застосування особам похилого віку як профілактичний засіб для підтримки ефективної роботи мозку і збереження розумової працездатності якомога триваліший час.

Дітям прийом препарату Церебрамін рекомендується в разі, якщо у них відзначається затримка психічного розвитку, проблеми з формуванням мови.

Протипоказання Церебраміну

Препарат Церебрамін може бути протипоказаний до прийому в тому випадку, якщо у пацієнта є підвищена чутливість до компонентів біологічно активної добавки.

В силу того, що дослідження дозволяють визначити ступінь безпеки препарат Церебрамін для плода не визначена, препарат не слід приймати вагітним жінкам.

Побічні ефекти Церебраміну

Препарат не містить небезпечних для здоров’я компонентів і канцерогенів та консервантів. Препарат може застосовуватися спільно з іншими лікарськими препаратами, не вступаючи в небезпечні для здоров’я пацієнта взаємодії.

Однак, в деяких випадках можлива поява індивідуальної реакції організму на застосування біологічної добавки Церебрамін.

Залишити відповідь