Маранол

Серед безлічі біологічно активних добавок, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, на ринку яскраво виділяється Маранол, препарат, який зміцнює загальний тонус, поповнює запаси енергії і відновлює регенеративні здатності організму, допомагає відновити імунітет і підняти здоров’я, посилити сексуальні можливості і нормалізувати роботу організму вцілому, продовжити життя і добре виглядати.

Такий широкий спектр корисної дії забезпечують речовини, що входять до складу Маранола – порошок з пантів і крові алтайського марала, тваринного знаменитого на весь світ саме завдяки цим цілющий властивостями його органів. Додаткові речовини препарату – пантагематоген, вітаміни С і Е, глюкоза. Загалом, в Маранол входить більше 80 поживних біологічних і мінеральних речовин, органічних сполук, пептидів, ліпідів, ензимів, гормонів і подібним до них речовин, нуклеїнових кислот і амінокислот, причому навіть ті, які не синтезуються в людському організмі.

Показання до прийому Маранола

Інструкція до Маранолу рекомендує використовувати дану добавку при діагнозі імпотенція, хронічний простатит, аденома передміхурової залози і інші проблеми з потенцією (Маранол відновлює сексуально-репродуктивну функцію і збільшує активність чоловіків).

По-друге, Маранол показаний пацієнтам, організм яких ослаблений хворобами, стресами, ВІЛ-інфекцією, СНІДом, туберкульозом. Препарат активізує обмінні процеси в організмі, включаючи енергетичний, стимулює зростання і регенерацію нових клітин, омолоджує і тонізує організм людини. До речі, протипухлинні властивості Маранола, роблять його активним помічником при онкозахворюваннях різної спрямованості і етіології, а також після хіміотерапії.

Відгуки про Маранол пацієнтів відзначали позитивний вплив препарату на пам’ять, тому Маранол незамінний при початківців ознаках склерозу, а забезпечуючи нормальне харчування клітин мозку, ліки знижує ризик прояву інсульту.

Інструкція Маранола
Інструкція Маранола

Наступний блок захворювань, при яких рекомендований Маранол – захворювання і порушення опорно-рухового апарату: остеопороз, артрити, артрози, процеси вимивання калію в організмі, болі в суглобах, відновлення організму після паралічу, операцій на кістках, переломах, спортивних травмах.

Допомагає Маранол і серцево-судинній системі, тому його виписують для нормалізації артеріального тиску і рівня холестерину, поліпшення загального стану хворих при атеросклерозі, ІХС, порушення кровообігу і для оздоровлення крові.

Іноді лікарі призначають Маранол для відновлення функцій нервової системи, шлунково-кишкового тракту, поліпшення роботи печінки і нирок, а також для пом’якшення вікових ознак старіння організму.

Протипоказання до прийому Маранола

Застосування Маранола не сумісно з вагітністю, лактацією і періодом годування дітей грудьми. Також не рекомендується застосовувати препарат дітям (до досягнення ними 12-18-річного віку), а також людям, у яких є в наявності індивідуальна непереносимість до компонентів, що входять в Маранол, підвищена чутливість або алергія на них. До речі, пацієнтам з підвищеним тиском (гіпертонічними хворобами) препарат теж не призначають.

Побічні ефекти Маранола

В результаті тестування препарату в клінічних умовах, побічних ефектів Маранола виявлено не було.

Залишити відповідь