Флора-дофілус

Флора-дофілус – пробіотична біологічна харчова добавка, джерело еубіотиків, що застосовується для нормалізації кишкової мікрофлори. Біологічно активна добавка Флора-дофілус рекомендується використовувати тільки в складі комплексного лікування.

Інструкція до Флора-дофілусу свідчить, що дана добавка містить в своєму складі живі лактобактерії та біфідобактерії. Лактобактерії, в складі даного пробіотичного продукту мають здатність надавати стимулюючий вплив на процеси моторики і перистальтики всього кишечника. Беручи участь в різних обмінних процесах, їх штами безпосередньо сприяють процесам травлення, і всмоктування їжі, що вживається, виробленню цілої низки різноманітних ферментів, включаючи фермент-лактазу, що розщеплює лактозу. Також дані штами в складі Флора-дофілус грають важливу роль в процесі обмінів жовчних кислот, таким чином, сприяючи переварюванню пептидів в складі білкової їжі.

Лактобактерії, що знаходяться в складі пробиотического кошти Флора-дофілус сприяють зміцненню і підвищенню загального імунітету і стійкості до стресових ситуацій, несприятливих факторів навколишнього середовища, ряду інфекцій. Даний засіб характеризується високим показником антагоністичної активності до патогенної мікрофлори кишечника.

Біологічно активна добавка Флора-дофілус застосовується з метою відновлення природного мікрофлори кишечника. Відгуки про Флора-дофілусе свідчать, що дане пробиотическое засіб сприяє відновленню і нормалізації моторики всіх відділів кишечника.

Показання до прийому Флора-дофілуса

Застосування Флора-дофілуса показано при захворюваннях і патологіях шлунково-кишкового тракту, викликає дисбиозом (дисбактеріозом), розвинувся як наслідок перенесених інфекцій, отруєнь, проведення лікування антибіотиками і іншими препаратами.

Також даний засіб може використовуватися при тривалому застосуванні антибактеріального лікування, проносах, здутті живота, запорах, метеоризмі, різних дисфункціях кишечника, гострих і хронічних кишкових захворюваннях різної етіології, при тривалому періоді застосування гормональної або променевої терапії, при харчових алергіях, залізодефіцитної анемії, витамино- дефіцитних станах.

Протипоказання Флора-дофілуса

Застосування Флора-дофілуса протипоказано при розвиваються алергічні реакції на біологічно активну добавку Флора-дофілус, при годуванні груддю, в дитячих вікових групах, особливо грудному віці, при вагітності.

Побічні ефекти Флора-дофілуса

Відгуки про Флора-дофілусе свідчать, що його застосування може спровокувати виникнення порушень травлення, здуття живота, алергічних реакцій, поява діареї, відчуттів дискомфорту в області шлунка і кишечника, явищ метеоризму.

Запобіжні заходи при прийомі Флора-дофілуса

Рекомендовано проведення консультації з вашим лікарем до початку курсу застосування біологічної активної добавки Флора-дофілус. У разі развитиях будь-яких побічних реакцій потрібне негайне припинення прийому даної пробіотичної харчової добавки.

Пробіотична добавка Флора-дофілус сумісна для одночасного застосування з будь-якими іншими медичними препаратами, в тому числі з різних груп антибіотиків.

Залишити відповідь