Дібікор

Дібікор – лікарський препарат, активно застосовується в практиці лікування діабету, хоча багато хто чомусь думають, що цукровий діабет лікується виключно інсуліном. Це помилка, тому що ін’єкції інсуліну – це одне, а медикаментозна підтримка хворого зовсім інше. А крім цього, різні форми діабету супроводжують і різні захворювання, тому вкрай важливо підібрати той препарат, який буде попутно справлятися з супутніми хворобами.

Дібікор містить в собі таурин натрію, активна діюча речовина, яке є природним компонентом амінокислотою, що містять сірку. Завдяки цьому, препарат Дібікор володіє мембранопротекторними властивостями, забезпечуючи вільний перехід через мембрани клітин іонів калію і натрію, має антистресову дію і регулює освіту ряду ферментів в організмі людини (в тому числі і адреналін).

Інструкція до Дібікор відносить препарат до фармакологічної групи метаболічних засобів.

Показання до прийому Дібікору

Застосування Дібікор лікарі рекомендують пацієнтам з діагнозом серцево-судинна недостатність (препарат покращує обмінні процеси, нормалізує роботу серця, покращуючи його функції, збільшує скоротливість і зменшує лівий шлуночок, знижує застійні явища в обох колах кровообігу, набряки і задишка). Відгуки про Дібікор свідчать, що прийом препарату здоровими людьми надає чудовий профілактичний ефект захворювань серця, судин, збільшує працездатність і сприяє зміцненню життєвого тонусу.

Особливо часто Дібікор призначається пацієнтам, у яких виявлений цукровий діабет (1-2 типу, в тому числі і інсулінозалежний), цукровий діабет 2-го типу з помірною гіперхолестеринемією. Препарат знижує цукор у крові та сечі, рівень тригліцеридів в крові, зменшує кількість холестерину звичайного і холестерину ліпопротеїдів низької щільності.

Також, препарат можна застосовувати при інтоксикації, викликаної серцевимиглікозидами. в комплексній терапії. Застосування Дібікор дозволяє зменшити дози ліків і знизити негативні симптоми захворювання: нудоту, підвищене слиновиділення, блювоту, порушення зору.

Позитивно впливає препарат на захворювання печінки (особливо при її дифузних ураженнях, які можуть розвинутися на тлі діабету та інших захворювань), при лікуванні алкогольної та наркотичної залежності. Дібікор збільшує надходження крові в печінку і покращує показники по основної хвороби. А володіючи радіозахисними властивостями, Дібікор може застосовуватися в складі комплексної терапії при рентгенологічних захворюваннях.

Протипоказання до прийому Дібікору

Препарат протипоказаний людям, у яких спостерігається підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату або алергія на них.

Не рекомендується вживати Дібікор дітям до 18 років, жінкам у період вагітності та годування груддю.

Побічні ефекти Дібікору

Препарат Дібікор абсолютно безпечний, що було підтверджено при різних клінічних випробуваннях, але у людей з яскраво вираженою алергією можуть з’явитися алергічні симптоми і на Дібікор.

Залишити відповідь