Глівенол

Глівенол – лікарський препарат, який належить до групи венотонизирующих засобів. Глівенол, будучи високоефективним засобом, викликає зменшення загальної проникності капілярів і всього судинного русла в цілому, сприяє поліпшенню і нормалізації тонусу всіх кровоносних судин.

Інструкція до глівенол говорить, що ефективність проведеного лікування при використанні даного засобу обумовлена ​​дією активної речовини в його складі. Трибенозид, що входить до складу лікарського засобу Гливенол, будучи антагоністом ряду ендогенних речовин, що виконують роль медіаторів запалення і больових відчуттів, має виражену венодінаміческое дію. Дана дія відбувається завдяки безпосередньому підвищенню тонусу венозного русла і зменшення застійних проявів у венах. Покращуючи мікроциркуляцію, Гливенол знижує вираженість патологічної підвищеної ламкості і проникності судинного русла. Також, він надає протизапальний, аналгетичний і антианафилактической ефекти, зменшуючи адгезивні характеристики тромбоцитів.

Також ефект препарату обумовлений антагонізмом з брадикініном та іншими біогенними амінами (серотоніном, а також гистамином), які беруть участь в розвитку ряду певних патофізіологічних процесів (набряків, пошкоджень ендотелію, больового синдрому, алергічних реакцій). Однак по відношенню до активних речовин, які відносяться до судинозвужувальних (вазоконстрикторів), включаючи норадреналін і адреналін, трибенозид не проявляє антагонізму.

Відгуки про глівенол свідчать, що даний фармакологічний препарат більш ефективний при лікуванні початкових стадій захворювань і менш ефективний при ускладнених.

Показання до прийому препарату глівенол

Застосування глівенол показано при порушеннях венозного кровообігу, що проявляються надмірної стомлюваністю, відчуттями напруги, вагою в ногах, набряком і болючими явищами після тривалого перебування в стоячому положенні. Також даний засіб використовується при лікуванні варикозного розширення вен на нижніх кінцівках, статичних набряків, трофічних уражень шкірних покривів, флебалгіі, геморою. У складі комбінованої терапії Глівенол може застосовуватися при лікуванні флебіту, періфлебіти, трофічних виразок гомілки, застійного дерматозу, посттромботичного синдрому, при варикозних вузлах.

Протипоказання глівенолу

Застосування глівенол протипоказано при важких захворюваннях печінки, годуванні грудьми, печінкової недостатності, вагітності, а також при наявності гіперчутливості або алергічних реакцій на трибенозид в складі цього лікарського препарату.

Побічні ефекти глівенолу

При використанні лікарського препарату Глівенол можливі побічні реакції у вигляді появи шкірного висипу, відчуттів свербіння, кропив’янки, алергічних реакцій, відчуття печіння, нудоти, блювоти, біль у шлунку, печії, запорів.

Запобіжні заходи при прийомі глівенолу

Застосування глівенол в період вагітності можливе виключно за суворими показаннями і при впевненості в мінімальному ризику для плода, що можливо тільки після консультації з лікарем потрібної спеціалізації.

Залишити відповідь