Уміння красиво роздягтися і краса наготи

«Подумаєш, велика важливість – роздягнутися», – скажете ви. Але ось як роздягтися і зберегти при цьому здатність красиво рухатися у власній «шкурі» (в буквальному сенсі цього слова)? І вчитися цьому треба ще в підлітковому віці. Це нелегке мистецтво, і ви, звичайно, має право запитати: а навіщо воно потрібне дітям? На жаль, так уже виходить: якщо ваш син не навчився чомусь в області гігієни і культури сексу, то він так і буде крокувати по життю з цим незнанням і йому дуже складно чимось допомогти. А правда така, що діти в підлітковому віці багато починають пізнавати самостійно. Навчання сексуальну культуру має стати природною складовою частиною всього виховного процесу ще в ранній молодості. На це слід звертати не меншу увагу, ніж на прищеплення навичок особистої гігієни та вміння поводитися в суспільстві: вмиватися і чистити зуби вранці і перед сном, стежити за чистотою нігтів і вух, вміти користуватися ножем і виделкою, не сідати за стіл, поки не сіли жінки і т. д. Володіння азами сексуальної культури – невід’ємний атрибут вихованості, що сприяє формуванню правильних поглядів на взаємини між чоловіком і жінкою.

Нагота в культурі

Кіноцензорам, які уболівають про моральність суспільства і вирізати занадто «сміливі», з їх точки зору, шматки з кінофільмів, слід було б пам’ятати, що крім молодих, на яких ці кінострічки нібито погано впливають, є ще мільйони подружніх пар, вірно і неухильно просуваються до розлучення в силу вражаюче низькою сексуальної культури і нездатності вирватися за рамки буденності і нудьги своїх інтимних відносин.

Жінкам я б порадила уважніше придивитися до мистецтва кіноактрис роздягатися, так як воно може стати в нагоді їм в подружній спальні; вміння вільно і невимушено рухатися, підкреслюючи красу оголеного тіла, – одне з найбільш ефективних засобів впливу на уяву чоловіка. Людина, бентежилися власної наготи, роздягнувшись, відчуває себе вкрай ніяково і обмежено. З боку він виглядає не менш комічно і нерозумно, ніж, наприклад, чоловік, який вирядився у фрак, який він ніколи в житті до цього не носив: прагнення бути елегантним призводить до абсолютно протилежного результату.
Рекомендую «приміряти» свою наготу спочатку на самоті, навчитися красиво сидіти, вставати, ходити або виконувати сольний танець під музику. Ви раптом з подивом виявите, що ця задача важче, ніж весь день ходити, наприклад, в тісному, зшитому не по фігурі, костюмі. Подивіться навколо зацікавленим поглядом і ви переконаєтеся, як негарно і незграбно ми ходимо, якими неприродними і незграбними можуть бути наші рухи і жести. Через деякий час, звикнувши до власної наготи, ви неодмінно знайдете здатність впевнено і невимушено пересуватися навіть в присутності партнера.

Одяг – бюстгальтер, колготки, нижня білизна

Абсолютна нагота асексуальна. Тому, вивчаючи власне тіло, ми повинні критично і об’єктивно оцінити всі його переваги, звернувши особливу увагу на їх сексуальну привабливість, а також на недоліки, які треба спробувати замаскувати, використавши всі наявні в розпорядженні жінки способи і засоби (елегантні бюстгальтери, колготки і т . д.). Навіть жінці з бездоганною фігурою, красивим бюстом, стрункими ногами і спокусливими стегнами не слід нехтувати можливостями надати своїй красі ще більше зачарування і сексуальний шарм за допомогою таких «дрібниць», як мереживна міні-комбінація, трусики-бікіні і т. П. Серед предметів жіночого туалету, призначених для хвилин самоти удвох, не повинно бути місця ні заношеними фартух, ні старим сукням.

Жінка в бюстгальтері
Правильний вибір бюстгальтера – запорука успіху

Як красиво роздягнутись

Абсолютна нагота дуже «до лиця» жінкам з невеликим бюстом і стрункою спортивною фігурою. Скільки хвилювань і прикростей доставив деяким молодим жінкам маленький бюст. Багатьом з них було невтямки, що це зовсім не недолік, а гідність їх фігури – у жінок з великим бюстом буває в цьому плані набагато більше клопоту. Щоб надати оголеного тіла сексуальну привабливість, можна, наприклад, прикрасити руку кількома браслетами, що пересуваються і телефонують при носінні, як це зазвичай прийнято у жінок Сходу. Витончена ланцюжок на шиї і розпущене, спадаючі на груди довге волосся можуть дати такий же ефект. Значення оголеного тіла в мистецтві полону чоловіка і збереження його любові велике, не тільки дівчата легкої поведінки, але і кохані дружини зобов’язані володіти всіма секретами зваблювання, оскільки набагато важче подобатися роки, ніж підкорити душу і серце чоловіка на годину.

Спонтанність в любові – її сама найбільша цінність. Саме тому хочу застерегти від безмірного захоплення почерпнутими з книг істинами і рекомендаціями, точне виконання яких нібито забезпечує перемоги на любовному фронті. Це величезна помилка, яке нерідко призводить до плачевних результатів. Найголовніше – це свій стиль і своя «мелодія» в любові. Привчивши чоловіка до її звучанням, ми, жінки, робимо його невразливим проти стріл амура, випущених нашими суперницями, тому що закріпилися протягом багатьох років умовні сексуальні рефлекси гарантують стійкість любовних відносин.

Не слід, звичайно, впадати в крайність, перебільшуючи значення досвіду і ніколи не змінюючи звичного стереотипу поведінки. У любові, як і на сцені, декорації повинні постійно змінюватися – я маю на увазі наряди і «навколишнє середовище»: ванну, інтер’єр спальні, постільна білизна і т. П. Я як і раніше стверджую, що навіть фіговий листок діє на партнера більш збудливо, ніж абсолютна нагота.

Але наша розповідь була б неповною, якби я не сказала про таких поширених формах показу оголеного тіла, як живопис, скульптура, фотографія і … порнографічні видання. Говорячи про специфічні особливості сексуальної збудливості у чоловіків, я наголошувала, що репродукції скульптурних і живописних зображень жіночого тіла, а також порнографічні фотографії не залишають їх байдужими, викликаючи цілком певну реакцію.

Голе тіло – це мистецтво

І тут ми підходимо до суті питання: дефіциту культури, що виражається в нездатності провести розмежувальну лінію між нормальним здоровим еротизмом і порнографією. Історія мистецтва однозначно свідчить про те, що нагота людського тіла з самого зародження цивілізації служила джерелом натхнення художників, які творять для своїх сучасників, небайдужих до краси навколишнього світу. На жаль, можна констатувати, що порнографія – дегенеративна форма еротичного творчості і помітно витісняє справжні зразки мистецтва в цій області ».
Ми не завжди маємо часом і енергією, щоб піти в театр, на танці або художню виставку, подивитися новий фільм. Разом з тим художні та фотоальбоми можна мати в особистих бібліотеках. Проглядання цих альбомів (в тому числі удвох) є чудовим візуальним подразником, оживляючим втомлене від вражень робочого дня уяву. Одночасно збагачується і активізується наша сексуальне життя.

Залишити відповідь