Як повернути секс в сім’ю

Життя – це довгий марафон з багатьма стартами і фінішами. І, може бути, найважливіший старт цього марафону – створення сім’ї. Кожна сімейна пара стартує і проходить цей відрізок життєвого шляху по-своєму.

Численні події чергуються одна за одною. Секс часто відсувається на задній план з цілком об’єктивних причин. Потихеньку його стає все менше і менше. Вже немає того гострого сексуального потягу і бажання, яке колись давно поєднало двох людей.

Причини відсутності сексу після 40

Всі ці випробування не минуть жодну сім’ю. Вони перевіряють на міцність нас самих, наші почуття один до одного. Нашу любов. Переоцінка цінностей йде постійно. І краще за всіх марафон життя долають пари, близькі до ідеальних при старті. При створенні сім’ї вони мають гармонійні, міцні, багаторівневі відносини. Духовна спільність, душевність, сердечність по відношенню один до одного, розуміння вигідності бути разом, підтримка один одного, взаємне сексуальний потяг у ідеальної пари присутні одночасно і по максимуму. Чим пара ближче до ідеальної, тим більше взаємності по кожній вищеназваної позиції, тим стійкіше вона йде в життєвій упряжці і приходить до зрілого віку з меншими втратами.

Уявімо собі, що після сорока починається якийсь черговий етап марафону. Вже зрозуміло, що молодість давно залишилася позаду. Гормони не так розбурхують почуття. А нажитий життєвий досвід, яким би він не був, дозволяє подивитися на себе і свого сексуального партнера об’єктивно і безпристрасно. Так що ж ми втрачаємо найчастіше? Любов, кохання? Сексуальний потяг? Взагалі інтерес до протилежної статі? Або і те, і друге, і третє? Або просто подружній секс давно перетворився в таке рідкісне подія, що ми навіть починаємо забувати, а що ж це таке. Буває по-всякому. Ви можете відповісти самі собі на наступні питання без всякого лицемірства.

Залишити відповідь