Фемігландін

30-40% жінок, які перебувають у репродуктивному віці, страждають від передменструального синдрому або симптомів, обумовлених порушенням рівноваги в організмі статевих жіночих гормонів. Такий дисбаланс у жінок може призводити до розвитку різних гінекологічних захворювань (ендометріозу, дисфункції яєчників і інших), мастопатії, інших порушеннях (депресії, головних болях, перепадах настрою, скачках артеріального тиску). З метою вирішення цієї проблеми був створений комплексний препарат природного походження, під назвою Фемігландін ГЛК + Е. Фемігландін ГЛК + E складається з: масла примули вечірньої, гаммаліноленовой кислоти, А-токоферолу (вітаміну Е).

Капсули для препарату Фемігландін ГЛК + E виготовлені з використанням найсучаснішої технології, сировиною для них послужили бурі морські водорості. Біологічно активна добавка Фемігландін ГЛК + E відповідає стандартам GMP. Також існують засоби Фемігландіна ГЛК + E зовнішнього застосування, наприклад, шампунь, крем, бальзам. Вони використовуються, щоб доглядати за шкірою і для коригування шкірних захворювань. Масло примули в складі Фемігландіна ГЛК + E має здатність до нормалізації рівня гаммаліноленових кислот, що тягне за собою відновлення біосінтезірованія простагландину Е1, а також інших ейкозаноїдів, які беруть участь в придушенні атопічних, запальних і аутоімунних процесів.

Проведені дослідження даного компонента переконливо доводять, що він проявляє свою ефективність при терапії у жінок з різними формами мастодинії, мастопатії, ліпідного обміну, порушень гормонального фону, менструального циклу, клімактеричних розладів. Відзначаються хороші результати в комплексній терапії ендометріозу, фіброміоми, гінекологічних запалень, які обумовлені дисбалансом в тканинах простаноидов, простагландинів, гормонів та інших біологічно активних речовин, що мають ендогенне походження. Також масло примули вечірньої успішно використовують у разі атопічного дерматиту, ряду алергічних станів, псоріазу, ревматоїдного артриту і деяких з дисфункцій ендокринної та імунної систем. Примула вечірня зберігає зберегти еластичність, пружність і зовнішню привабливість шкіри. Вітамін Е в складі Фемігландіна ГЛК + E володіє потужними антиоксидантними властивостями, оберігає клітини від шкідливої ​​дії, який чинять вільні перекисні радикали. Фемігландін ГЛК + E містить морські бурі водорості – це природне джерело йоду, інших мікроелементів, має протизапальну, антисептичну та антиоксидантну дію.

Показання Фемігландіна ГЛК + E

Застосування Фемігландіна ГЛК + E показало свою ефективність при:

  • гормональному дисбалансі;
  • мастопатії;
  • болю при менструаціях;
  • порушеннях в жировому обміні;
  • як профілактичний засіб від утворень злоякісної природи.

Протипоказання Фемігландіна ГЛК + E

Інструкція до Фемігландіну ГЛК + E вказує, що даний препарат не повинен застосовуватися при індивідуальній непереносимості компонентів, вагітності, годуванні груддю, дітям, які не досягли чотирнадцяти років. Перед використанням Фемігландіна ГЛК + E рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Побічні ефекти Фемігландіна ГЛК + E

Отримані відгуки про Фемігландіне ГЛК + E показують, що даний препарат не має побічних дій, якщо його використовувати відповідно до інструкції.

Запобіжні заходи при прийомі Фемігландіна ГЛК + E

Фемігландін ГЛК + E рекомендується вживати протягом трьох місяців. Всі інгредієнти препарату Фемігландін ГЛК + E мають рослинне походження. Даний засіб можуть вживати особи, хворі на цукровий діабет.

Залишити відповідь