Трифала

Трифала – біологічна активна добавка, яку виготовляють з рослинних компонентів. Є Аювердіческій (Аюверда – система ведичної традиційної індійської медицини) рослинної формулою. За запевненням виробників вона здатна надавати протизапальну, що покращує обмін речовин і попускає дії.

Інструкція до Трифала свідчить, що в її склад входять рослинні компоненти – алича, екстракт з терминалии (рід великих дерев в складі сімейства рослин комбретовое), екстракт з насіння ембліка, екстракт дерева бібхітакі, екстракт з рослини Terminalia chebula.

Екстракт насіння Ембліка є природним джерелом вітаміну С, сприяє очищенню і зміцненню волосся, надаючи їм пишність, і надає зміцнюючу дію на органи зору. Плоди бібхітакі, в складі даного засобу Трифала, багаті фітостероідамі і сапоніни, характеризуються в’язким дією, сприяючи зростанню волосся. При зовнішньому використанні вони активно впливає на шкірні покриви, омолоджуючи їх, викликаючи значні поліпшення структури волосся і відновлюючи їх фізіологічний здоровий колір. Також екстракт їх плодів характеризується антиоксидантів властивостями, надає послабляюшее і в’яжучий вплив на кишечник і підвищуючи його тонус. За непідтвердженими даними володіє антігельмінтним властивостями.

За інформацією виробника, ряд рослинних компонентів в складі продукту Трифала бере участь в окисно-відновних процесах, в обмінах амінокислот, активації цілого ряду ферментів. Також вони підвищують працездатність, активізуючи основний обмін, сприяючи процесам регенерації тканин, загоєнню опіків і ран, стимулюючи кровотворення. Трифала робить регулюючий вплив на показники згортання крові, зміцнюючи імунну систему, посилюючи фагоцитарну активність лейкоцитів, сприяючи підвищення стійкості і захисних реакцій організму до інфекційних патологій і несприятливих впливів зовнішнього середовища, бере участь в нормалізації фізіологічної проникності капілярів.

Показання до прийому Трифала

У традиційній аювердичній медицині застосування Трифала показано для стимуляції імунної системи, з метою поліпшення травлення, симптоматичного лікування запорів і метеоризму, лікування цукрового діабету та очних захворювань.

Також засіб Трифала може використовуватися для проведення дезінтоксикаційної терапії.

Протипоказання

Застосування Трифала протипоказано при вагітності, при наявних алергічних реакціях на компоненти даного продукту, під час періоду годування груддю, порушеннях роботи і функціонування печінки.

Побічні ефекти

Відгуки про Трифала свідчать, що його застосування може викликати алергічні реакції, диспепсичні явища, порушення травлення, діарея.

Запобіжні заходи при прийомі Трифала

Перед застосуванням даної добавки Трифала ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтеся з лікарем.

Медичні дослідження про ефективність, наступності і допустимості застосування даного продукту Трифала у хворих з цукровим діабетом не проводилися.

Залишити відповідь