Форсил біо

Форсил біо – біологічно активна добавка, що володіє імуностимулюючими властивостями. До її складу входять: сухе знежирене молоко, ізольовані соєві білки, молочна сироватка, бета-каротин, моногліцериди, гідролізат клітинної стінки молочнокислих бактерій, лецитин, йодистий калій, вітамінний комплекс.

Інструкція свідчить, що вона володіє імуномодулюючими властивостями. Відноситься даний засіб до групи імуномодуляторів, які надають стимулюючий вплив на неспецифічну стійкість і імунний захист всього організму. Основу даної біологічної добавки його становить гідролізат з клітинної стінки ряду штамів молочнокислих бактерій, що представляє собою не що інше, як дрібні фрагменти клітинної мембрани мікроорганізмів (пептидоглікани) істинно природного походження, цілком нешкідливі для організму людини, так як вони представляють собою метаболіти мікрофлори кишечника.

Ця активна біологічна добавка характеризується широким спектром ефектів на організм: протизапальну, імуномодулюючу, антиоксидантну, протиалергічну, противірусною, антибактеріальною, протигрибковою, мембраностабилизирующим.

Показання до прийому Форсил біо

Застосування Форсил біо показано при грипі, гострих респіраторних захворюваннях і при проведенні їх профілактики, при бактеріальних, вірусних захворюваннях, при застосуванні антибіотиків, захворюваннях печінки, вірусних гепатитах, лікарських гепатитах, цирозі печінки, фізичних або емоційних стресах, атеросклерозі центральних і периферичних артерій, ішемічної хвороби серця, псоріазі, нейродерміті, екземі, герпетичних інфекціях, алергічних захворюваннях, захворюваннях бронхолегеневої апарату, при бронхітах, трахеїтах, туберкульозі легень.

Біологічна добавка Форсил біо може застосовуватися при лікуванні та профілактиці післяопераційних ускладнень, профілактики імунодефіцитних станів, при профілактичному застосуванні при різних канцерогенних впливах – радіаційне опромінення, хронічних алкогольних, хімічних і тютюнових інтоксикаціях.

Цей БАД може використовуватися і пої захворюваннях обміну речовин, ожирінні, під час періоду відновлення після спортивних травм, при профілактиці онкологічних захворювань.

Протипоказання

Застосування протипоказано при непереносимості сої та соєвого білка, в дитячому віку, при періоді вагітності, під час періоді годування грудьми, при підвищеній чутливості до фосфоліпідів і цистеїну.

Побічні ефекти

Відгуки про Форсил біо свідчать, що його застосування може викликати порушення травлення, відчуття дискомфорту в області кишечника, явища метеоризму, порушення стільця, алергічні реакції.

Запобіжні заходи при прийомі Форсил біо

Засіб не належить до медикаментозним лікарських препаратів. Перед початком курсу його застосування потрібно проведення обов’язкової консультації лікаря, який визначить необхідність, спадкоємність і допустимість застосування даного продукту у хворих.

Залишити відповідь