Цинкіт

Драже і шипучі таблетки Цинкіт – це біологічно активна добавка, призначена для профілактики і лікування станів і захворювань, обумовлених дефіцитом цинку. У кожній таблетці або драже цинкита міститься десять міліграмів цинку у вигляді сірчанокислої солі.

Цинк, що є основним елементом цинкита, відноситься до незамінних для життя мікроелементів. Елементарний цинк – це складова частина багатьох ферментів (біологічно активних білкових молекул), які беруть участь в процесах синтезу ДНК і РНК, відновленні і оновленні тканин організму, знешкодженні чужорідних речовин. Крім того, цинк бере участь в процесах обміну глюкози (впливаючи на обмін інсуліну), а також впливає на активність статевих гормонів. Найбільш помітні ефекти цинку – це зміцнення волосся і перешкоджання їх випадання, підвищення працездатності, активація імунних процесів, прискорення процесів загоєння ран, поліпшення пам’яті.

Дефіцит цинку в організмі може спостерігатися в деякі періоди життя людини (підлітковий вік, вагітність і годування грудьми), при певному роді занять (спортсмени), порушеннях харчового режиму (вегетаріанство, часті дієти), захворюваннях кишечника, що уповільнюють всмоктування цинку, посиленому виділенні цинку ( при прийомі проносних засобів, зловживанні алкоголем).

Недолік цинку робить організм більш сприйнятливим до різних інфекцій, сповільнюються процеси загоєння ран, знижується працездатність, погіршується стан волосся, розвивається «куряча сліпота».

Показання до прийому препарату Цинкіт

Показаннями до прийому біологічно активної добавки Цинкіт інструкція називає їхні капітали, пов’язані з існуючим або потенційним зниженням рівня цинку в крові: псоріаз, хвороби печінки і нирок, ентерити, глисти, недостатність в організмі вітаміну Д, опіки, системні хвороби сполучної тканини, цукровий діабет, дитячий церебральний параліч, гніздове облисіння, зниження активності статевих залоз (гіпогонадизм) і деякі інші стани.

Крім того, Цинкіт призначається з лікувальною метою у разі розвитку енетропатичного акродематиту.

Добова і разова доза цинкита залежить від вихідного рівня цинку в крові, а також від мети, з якою призначається Цинкіт (профілактика або лікування дефіциту цинку).

Побічні ефекти Цинкіта

Побічні ефекти від прийому цинкита виникають, як правило, при передозуванні препарату. Не виключаються нудота і блювота, діарея, зневоднення організму, ниркова недостатність.

Протипоказання Цинкіта

Прийом цинкита категорично протипоказаний при гострій нирковій недостатності і важкому ураженні нирок, активних аутоімунних процесах. Крім того, Цинкіт протипоказаний у разі індивідуальної непереносимості будь-якого компонента даної біологічно активної добавки.

Залишити відповідь