ОксиЛік

Регулярне і повноцінне надходження в організм вітамінів – запорука її здоров’я та відмінною життєдіяльності. Але сучасне населення планети в основному відчуває дефіцит вітамінів, що і викликає підвищений інтерес до різних вітамінних препаратів. Особливо гостро людство відчуває нестачу вітамінів А, С і Е, компенсувати який можна за допомогою вітамінного препарату ОксиЛік. Це сучасний антиоксидантний комплекс, що дозволяє комплексно захистити організм, оскільки сюди входить п’ять надзвичайно дієвих антиоксидантів (селен, вітамін Е, лікопін, вітамін С і вітамін А). Досить прийняти одну капсулу ОксиЛіка в день і така проблема, як вітамінний дефіцит, перестане для Вас існувати.

ОксиЛік: показання до прийому

Регулярне застосування препарату ОксиЛік рекомендується, якщо:

  • У вас виявлена ​​загроза виникнення гіповітамінозу;
  • Ви часто перевтомлюєтеся, відчуваєте хронічну втому і стресові стани;
  • Ваш імунітет ослаблений і потребує підтримки;
  • Ви перебуваєте в осередку, де спалахнула вірусна інфекція;
  • У вас розвиваються атеросклеротичні бляшки на стінках судин;
  • Ваш організм регулярно відчуває негативний вплив навколишнього середовища;
  • Ви проживаєте в несприятливих екологічних умовах, і обов’язково в тих випадках, коли навколишнє середовище забруднене важкими металами або ж виявлено радіаційне забруднення;
  • Ви курите і постійно відчуваєте на собі шкідливий вплив смол, тютюнового диму, важких металів.

Якщо Ви страждаєте хронічними або гострими захворюваннями, які послаблюють імунні сили організму, то Вам також може бути рекомендовано застосування ОксиЛіка.

ОксиЛік надасть підтримку чоловічому і жіночому організму при плануванні вагітності, а також жінкам під час виношування дитини та годування груддю.

Інструкція до ОксиЛіку показує, що даний препарат може застосовуватися як профілактичний засіб (при ризику виникнення онкологічних захворювань), а також в ході і після курсів радіо- і хіміотерапії.

ОксиЛік: протипоказання

Не рекомендується приймати ОксиЛік, якщо у Вас існує індивідуальна непереносимість (включаючи гіперчутливість в анамнезі) до одного або декількох компонентів препарату.

Також ОксиЛік не рекомендується тим особам, які страждають підвищеною кровоточивістю.

ОксиЛік: побічні ефекти

Вживання препарату ОксиЛік може спровокувати виникнення алергічних реакцій, які найчастіше виявляються у вигляді свербежу, почервоніння і висипань на шкірі. Для того, щоб уникнути подібних реакцій до початку прийому препарату слід пройти лікарську консультацію. При передозуванні ОксиЛіка може виникнути подразнення шлунка, а також діарея.

При вживанні ОксиЛіка не рекомендується вживати препарати, що містять алюміній (оскільки входить до складу ОксиЛіка вітамін С сприяє всмоктуванню в кишечнику алюмінію, шкідливого у великих дозах для організму).

Після застосування ОксиЛіка слід прополоскати рот водою, так як якщо цього не зробити, може бути вражена зубна емаль.

У той же час відгуки про ОксиЛік свідчать, що застосування препарату в суворій відповідності з лікарськими інструкціями побічних ефектів, як правило, не викликає.

Залишити відповідь