Пектібон

Пектібон – це препарат, який містить високорозчинний аміноацілових солі кальцію і рослинні пектінсодержащіе волокна буряку цукрового.

Значимість для організму людини кальцію і його солей величезна, їх недолік може викликати ряду захворювань кісткового апарату і в першу чергу остеопорозу. Наприклад, недостатнє вживання кальцію є ключовим фактором у розвитку даного захворювання і зниження мінеральної щільності кісткової тканини.

Лікарські препарати, що сприяють відновленню кісткової тканини, досить добре відомі. Але можливості застосування цих препаратів дуже обмежені.

До недоліків медикаментозного лікування хвороб опорно-рухової системи, по-перше, необхідно віднести те, що після відміни лікування припиняється позитивну дію препарату на кісткову тканину, по-друге, дані препарати мають великий спектр протипоказань. У зв’язку з тим, що останнім часом намітилася тенденція до скорочення споживання кальцію в їжу, препарати кальцію повинні обов’язково прописуватися спільно з іншими засобами лікування остеопорозу. Особливим ефектом володіють препарати, в яких складові елементи збалансовані відповідно до їх складом і кількістю в кістковій тканині. До таких препаратів відноситься і Пектібон. Харчові волокна, що входять до складу Пектібона, впливають на функції товстого кишечника, сприяючи прискоренню кишкового транзиту і перистальтики, сприяють очищенню організму за допомогою токсинів, абсорбції жовчних кислот, впливають на попередження всмоктування в кров радіонуклідів і іонів важких металів .

Показання до прийому Пектібона

Застосування Пектібона показано для профілактики і лікування захворювань органів опорно-рухового апарату, лікування переломів кісток різного ступеня тяжкості, лікування уражених суглобів, м’язових спазмів і судом, поколювання й оніміння пальців, розладів шлунково-кишкового тракту, захворювань серця і судин, цукрового діабету, інтоксикацій і алергій. Також Пектібон призначається у випадках незбалансованого харчування, людям з малорухливим способом життя і старше п’ятдесяти років; а так же здоровим людям для метою профілактики остеопорозу.

Пектібон показаний і при болях в суглобах, збільшувати при навантаженнях; обмежених хворобливих рухах і кульгавості; зменшенні амплітуди рухів в суглобі; гіпотрофії м’язового апарату гомілки і стегна; дегенеративних кіста в кістках; склерозі сочленяющаяся суглобових поверхонь; крайових кісткових розростаннях навколо западини і голівки суставова; діагностуванні остеопорозу і втрати кісткової маси; дегенеративно-дистрофічних змінах міжхребцевих дисків і межсуставних хрящів.

Протипоказання Пектібона

Протипоказань до застосування Пектібон на сьогоднішний день не виявлено.

Побічні ефекти Пектібона

Інструкція до Пектібона вказує на те, що застосування Пектібонану викликає побічних ефектів.

Відгуки про Пектібон позитивні. За даними травматологічної практики практично у всіх хворих, які використовували Пектібон, було відзначено більш швидке і якісне зрощення переломів.

Залишити відповідь