Доксі-Хем

Доксі-Хем – лікарський засіб, що є ангіопротектором і коректором процесів мікроциркуляції, застосовується при судинних ураженнях з підвищенням крихкості і проникності капілярів. Діючою речовиною є кальцію добезилат.

Інструкція до Доксі-Хему свідчить, що механізм його дії пов’язаний в деякій мірі зі збільшенням показників активності тромбоцитів, безпосереднім впливом на ендотелій судин, зменшенням показників активності плазматичних кінінів, включаючи брадикінін.

Лікарський засіб Доксі-Хем викликає нормалізацію і зменшення підвищеної проникності судинної стінки, збільшення резистентності капілярів, поліпшення мікроциркуляції при різних обмінних і судинних захворюваннях. Також фармакологічний препарат Доксі-Хем викликає поліпшення дренажної функції лімфатичних судин, зменшуючи показники агрегації тромбоцитів, знижуючи в’язкість крові, надаючи кілька виражене антігеморрагіческім вплив, зменшуючи набряки і набряклість тканин.

Показання до прийому Доксі-Хема

Застосування Доксі-Хема показано при захворюваннях і патологічних станах, що супроводжуються вираженими порушеннями проникності судинної стінки, порушеннями і розладами процесів мікроциркуляції, пов’язаних з підвищеною крихкістю і високою проникністю капілярів – діабетичної ретинопатії, микроангиопатии, стероидном васкулите, при геморагічному синдромі і посттромботической синдромі, гормонозалежної бронхіальної астмі, порушеннях гемодинаміки артеріовенозного походження, венозної недостатності різного ступеня вираженості, станах, що передують варикозного розширення вен з наявними явищами набряклості тканин. Також лікарський засіб Доксі-Хем застосовується при периферичних застійних набряках, варикозному розширенні вен, поверхневому флебіті поверхневих вен, атеросклерозі судин нижніх кінцівок, геморої, трофічних виразках, гломерулосклерозі.

Протипоказання Доксі-Хема

Застосування Доксі-Хема протипоказано:

  • при вагітності (перший триместр),
  • при геморрагіях, викликаних антикоагулянтами,
  • при непереносимості кальцію добезілат,
  • протягом періоду годування груддю.

Побічні ефекти Доксі-Хема

Переважно лікарський засіб Доксі-Хем переноситься пацієнтами задовільно, не викликаючи появу будь-яких побічних реакцій.

Відгуки про Доксі-Хемі свідчать, що його застосування, тим не менш, може викликати шлунково-кишкові порушення, порушення травлення, диспепсичні прояви, алергічний дерматоз, головні болі, запаморочення, алергічні реакції, гарячкові реакції.

Запобіжні заходи при прийомі Доксі-Хема

З обережністю застосовують при порушеннях роботи нирок, при появі будь-яких диспептических побічних проявів. Застосування лікарського препарату Доксі-Хем в даних випадках може зажадати тимчасової відміни препарату або зменшення його дозування.

Перед використанням рекомендується відвідати лікаря і отримати консультацію щодо застосування даного лікарського препарату.

Фармакологічний засіб Доксі-Хем відпускається з аптечної мережі за рецептом.

Залишити відповідь