Мегадерм

Біологічно активна добавка до їжі Мегадерм – це комплекс, призначений для застосування при захворюваннях шкіри – в першу чергу, при псоріазі, нейродерміті і екземі.

Діюча речовина біодобавки – цеоліт – це подрібнений до мікроскопічних часток мінерал вулканічного походження, що є найпотужнішим антиоксидантом, ефективність якого в 200 разів перевищує ефективність таких вітамінів, як С і Е.

За твердженням виробника біодобавки, Мегадерм на клітинному рівні комплексно впливає на весь організм, виводячи з нього шлаки, вільні радикали, токсини, проникаючи всередину клітини і наповнюючи її макро- і мікроелементами, а також підвищує імунітет.

Комплекс Мегадерм включає в себе капсули для прийому всередину і крем для зовнішнього застосування (300 капсул в двох упаковках і упаковка крему).

Згідно з інструкцією до Мегадерму, крем прискорює процеси загоєння і відновлення структури шкіри, зменшує роздратування, усуваючи лущення та свербіж, знижує вираженість висипань на шкірі.

Показання до використання комплексу Мегадерм

Як повідомляє інструкція до Мегадерму, комплекс рекомендується до використання при різних захворюваннях шкіри, які супроводжуються висипом і роздратуванням. Основна сфера застосування комплексу – лікування і профілактика рецидивів псоріазу, екземи та нейродерміту.

Капсули біодобавки також пропонується використовувати при ряді захворювань, що супроводжуються порушеннями імунітету, і такими, які вимагають прийому антиоксидантів: цукровий діабет, ішемічна хвороба серця, атеросклероз, ревматизм, гіпертонія, а також для уповільнення процесів старіння організму.

Протипоказання і побічні ефекти комплексу Мегадерм

Як заявляє інструкція до Мегадерму, даний комплекс не має ні протипоказань, ні побічних ефектів. Проте, існує ймовірність алергічних реакцій, викликаних компонентами комплексу. Можливість застосування комплексу Мегадерм дітьми, вагітними та жінкам, що годують є сумнівною і повинна бути в обов’язковому порядку погоджена з лікарем.

Особливі вказівки і запобіжні заходи при використанні комплексу Мегадерм

При наявності будь-яких захворювань внутрішніх органів (в тому числі – хронічних) перед початком вживання біодобавки необхідно проконсультуватися з лікарем.

При використанні комплексу з метою зменшення прояву шкірних захворювань рекомендується проконсультуватися з лікарем, щоб виключити інфекційно-запальні процеси в шкірі.

Стандартний курс застосування комплексу розрахований на місяць (33 дня). За твердженням компанії-виробника, ефективність одноразового курсу наближається до 95%.

Залишити відповідь