Нейростабіл

Нейростабіл – біологічна активна добавка, яку виготовляють із рослинної сировини, рекомендується як загальнозміцнюючий засіб.

Інструкція до Нейростабілу свідчить, що в його склад входять натуральні переважно рослинні компоненти, як собача кропива, «шишки» хмелю, материнка, кипрей, корінь півонії. Також до складу даного засобу входить комплексна комбінація вітамінів.

Інструкція до Нейростабілу
Інструкція до Нейростабілу

Пустирник, що входить до складу засобу Нейростабіл застосовуються в медицині як заспокійливий (седативний) засіб, за дією аналогічного лікарських препаратів з валеріани, а також як ефективний засіб для лікування і проведення профілактики серцево-судинних захворювань, не викликаючи побічні ефекти. Суцвіття хмелю, завдяки активними речовинами, поліфенольні сполуки, флавоноїди, антоцианідіни, катехинам і фенолкарбонові кислоти і ефірних масел, а також ксантогумолу з групи халкони надають м’яку седативну дію за активністю трохи поступається такому валеріани. Материнка, також у складі біологічної добавки Нейростабіл, містить ефірні масла, вітамін С (аскорбінову кислоту), дубильні речовини завдяки яким має знеболюючу, антисептичну, відхаркувальну, і тонізуючу дію. Вона застосовується при кашлі, мігрені, розладах травлення і знімання ревматичного больового синдрому. Хаменерій, так званий іван-чаєм, містить в своєму складі дубильні речовини, аскорбінову кислоту, каротин, пектинові речовини, які всі разом надають ранозагоювальну, і може використовуватися при отитах, ангінах, виразковій хворобі, при мігрені і як седативний засіб. Екстракт їх кореневища лікарського півонії (Paeonia officinalis) також широко застосовується в народній і традиційній медицині.

Показання до прийому Нейростабілу

Застосування Нейростабіл показано при стресах, неврозах, істеріях, депресивному і ипохондрическом синдромах, при підвищеній нервово – рефлекторної збудливості, гіпертонічної хвороби, мігрені, вегето-судинної дистонії, серцево-судинних неврозах, ендокринних патологіях і захворюваннях, тиреотоксикозі, клімактеричних розладах, під час передменструального синдромі, харчових і лікарських алергіях.

Протипоказання Нейростабілу

Застосування Нейростабіл протипоказано вагітним, в період годування груддю, а також у дитячих вікових групах. А також алергічних реакціях на рослинні компоненти даної рослинної біологічної добавки.

Побічні ефекти Нейростабілу

Відгуки про Нейростабіле свідчать, що його застосування може викликати алергічні реакції, кропив’янку, відчуття свербежу, нашкірні висипання, порушення травлення.

Запобіжні заходи при прийомі Нейростабілу

Перед початком застосування біологічної активної добавки Нейростабіл рекомендується проконсультуватися з лікарем для отримання відповідних роз’яснень щодо доцільності, безпеки і наступності застосування даного продукту.

Не рекомендується перевищувати рекомендованих доз біологічної фітодобавки Нейростабіл. При розвитку побічних ефектів, подальше застосування даного засобу потрібно припинити.

Залишити відповідь